Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nezvladatelný výrostek James Marsden je poslán do městečka, kde jsou všichni lidé neuvěřitelně slušní. Později však zjistí, že cesta k dokonalosti vede skrz lidský mozek a dokonalost může být někdy velice podezřelá! (TV Nova)

Videa (1)

Trailer

Recenze (63)

ScreamJay 

všechny recenze uživatele

No abych se přiznal, tohle dílko mě velmi překvapilo. Hned při pohledu na herecké osazenstvo a především na hvězdu jednoho nejmenovaného teenage seriálu mi bylo tak trochu jasné, že půjde o trochu povrchní horor se slabou porcí napětí a minimem zajímavých momentů. Jenže zdání klame. Ta zakřiknutá dívenka tady dostala roli pořádné dračice a z námětu samotného, jež si nezadá příliš třeba s Fakutou (i když tady nejde o ufouny) se vyklubal celkem slušný hororový thriller. První věc kterou bych chtěl vyzdvihnout jsou vzpomínky v podobě jakéhosi amatérského záznamu, kteréžto děj nijak neochuzují a naopak s ním drží krok. Další devizou je Nick Stahl, ten klučina z Terminátora 3, tady v roli jakéhosi ušlápnutého týpka, který hází hlášku za hláškou a dokud ho nepřetvoří k obrazu svému je opravdu prímovej. Poslední devízou je výběr hudby samotné. Ani sem nečekal, že by závěr měl být něco extra, když už děj překvapil, ale zase sem se zmýlil. Finální scéna, ač mohla býti promakanější a hlavně trošku rozvleklejší má spád, má napětí, dokonce vám drří oční bulvy v neustálem kontaktu z obrazovkou, což je u hororů velmi podstatné. Máte tu nedochucenou polívku, sice si gurmánsky nezalabužničíte, ale svůj účel to splní. Zasytí, žaludek zaplní. ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Hlavní cukrkandlový hrdina se po problémech v předchozím bydlišti s rodiči a sestrou přestěhuje do městečka Prdel Bay. Místní škola je překvapivě hojná na superdokonalé debily, jejichž počet znepokojivě stoupá. Proces vzdělávání a dospívání se tak mění v boj o zachování vlastní identity. Film klopýtá v logice, příliš zjednodušuje a paušalizuje, v závěru udiví nekompromisností (není to inspirováno pohádkou "O Šípkové Růžence", jak bývá u podobných snímků vžitou tradicí) a pochválit je třeba herce - mladá squadra ve mně tentokrát nevyvolala dávivý efekt. Na thriller pro puboše je tenhle film vcelku snesitelným kouskem. 61% ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Podezřelé chování není taková hloupá blbost, jak by možná divák čekal. Často v televizi pouštěný snímek kolem půlnoci má nejen několik známých talentovaných herců jako James Marsden, Katie Holmes, Nick Stahl a další, ale také slušnou atmosféru podobnou například Fakultě. Podezřelé chování má tak mnoho co nabídnout a to překvapí také kvůli režisérskému podpisu Davida Nuttera, spíše televizně seriálového režiséra. Čtyřhvězdičkové hodnocení se klepalo v základech, ale chyběl maličký kousek... možná jen kdyby nebyla inspirace (původními) Strepfordskými paničkami tak výrazná... ()

tron 

všechny recenze uživatele

Toto bola pekná nuda už v dobe svojho vzniku, kedy sa podobným tínedžersko-slasherovo-hororovo-thrillerovým záležitostiam darilo viac než dobre (vďaka Vreskotom v roku 1996 úspešne odpálenej Novej vlne slasheru – Vreskot 2, Fakulta, Halloween: H20, Nezvratný osud, Viem, čo ste robili minulé leto). V roku 1998, kedy Podozrivé správanie vzniklo, sa opatrne začali spoza roku zákerne vynárať poslabšie kusy, ktoré toto hojné obdobie nekompromisne ukončili (Temná legenda, Jazero, Spolok čarodejníc, Ruka zabijak, Vraždiace prízraky od Koontza). Podozrivé správanie do tejto „slabšej“ vlny dokonale zapadlo, kinami len tak prešumelo, u nás išlo v mrazivom tichu rovno na video a tam po ňom neštekol ani pes. Ja som ho prvý raz videl až o 21 rokov neskôr a nič moc teda, vážení. Film za 15 miliónov šupov vznikol v čudnej austrálsko-americko-kanadskej koprodukcii a žiadny zázrak to veru nie je. Ponúka snáď len na tú dobu solídnu zbierku hereckých nádejí (z nich v podstate nikto nenaplnil očakávania a dnes je zabudnutý alebo v lepšom prípade polozabudnutý – Katharine Isabelle, Katie Holmes, Nick Stahl, James Marsden...). ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Zajímavostí je (skoro)debut Katie Holmes a fakt, že režisér David Nutter to dotáhl potom na poli seriálů docela daleko. Co se filmu samotného týče, tak si bere námět z mnoha dalších, které svým postavám nějakým způsobem kradou identitu. Rozhodně to není nejpovedenější zpracování daného tématu, ale na jedno podívání to ujde. 55% ()

Galerie (39)

Zajímavosti (4)

  • Keď na začiatku filmu zastrelia policajta, možno v jednom okamihu vidieť, ako herec niekoľkokrát pohne rukou. (tXtX)
  • Keď na začiatku kamera zaberá triedu, je jasne vidieť, že pri Stevovi (James Marsden) je prázdna stolička, avšak v ďalšom zábere už na nej sedí Gavin (Nick Stahl). (tXtX)
  • Natáčelo se v kanadské provincii Britská Kolumbie, konkrétně ve městech Vancouver, Port Coquitlam a na Bowen Island. (BMW12)

Reklama

Reklama