Ztracený svět (TV seriál)

• Austrálie

The Lost World

Stratený svet

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Austrálie / Kanada / Nový Zéland, 1999–2002, 47 h 57 min (Minutáž: 43–44 min)

Předloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Ben Nott

Peter McCauley, Rachel Blakely, Jennifer O'Dell, William Snow, David Orth, Michael Sinelnikoff, Lara Cox, Alan Dale, Grant Bowler, Simmone Mackinnon, Michala Banas, Nicholas Hammond, Gigi Edgley, Simone Kessell, Brett Tucker, Jessica Napier, Georgina Spelvin, Jane Badler, John Bach, Henry Nixon, Raelee Hill, Natalie Bassingthwaighte, Wayne Pygram, Paul Goddard, Peter O'Brien, Victor Parascos, Matthew Newton, Robert Mammone, Julian Arahanga, Natalie Hoflin, Nathan Kotzur, Christopher Kirby, Don Battée, Josephine Byrnes, Paul Gleeson, Ivar Kants, Marshall Napier, Chas Green, John Waters, Damien Garvey, Christopher Morris, Carmen Duncan, Martin Grelis, Robert Coleby, Craig A. Kocinski, David Hoflin, Dino Marnika, William deVry, Jared Robinsen, Jack Henry, Dawn Ford, Richard Dumont, Romi Trower, Nick Tate, Linal Haft, Sam Healy, Ben Seton, Nicholas Bell, Jason Chong, Steven Vidler, Kristian Schmid, Nicole Nabout, Kate Fitzpatrick, Amanda Douge, George Henare, Lani John Tupu, Jerome Ehlers, Rachel Leigh Anderson, Catherine Wilkin, Rebecca Gibney, William McInnes, Anthony Simcoe, Jeremy Sims, Claudia Karvan, Simon Bossell, Steve Bastoni, Zoe Coyle, Kenneth Ransom, Michael Sinelnikoff (a.z.), Richard Franklin, Jamie Croft, Marton Csokas, Belinda Gavin

Komentáře uživatele Gechitka k tomuto TV seriálu

To já taky, milovala jsem tento seriál a miluji ho dodnes. Všichni co chtějí pokračování, tak to dejte vědět přes tenhle odkaz (je nutné mít facebook): https://www.facebook.com/thelostworldfans/. Zde je připnutý příspěvek na zdi, kde se ptají, zda chceme pokračování (je z 8/2017). Když nás bude dost, tak budou uvažovat o natáčení 4. série. Dívala jsem se i na fotky herců a i po 16 letech vypadají stále dobře, takže bych v tom časovém rozdílu neviděla důvod, otázka je, jestli i herci budou chtít pokračovat. Kdyby měl někdo zároveň zájem o přeložený scénář na dosud nenatočenou 4. řadu, tak ho mohu poslat emailem. Stačí mi napsat na email amaia@email.cz. Hezký den všem, nepolevme a neztrácejme víru, 4. série se určitě brzy natočí. Teď jsou dinosauři zase IN, dokazuje to nové ztvárnění filmu Jurský svět (2015), které letos (2018) bude mít pokračování. Nyní se už rozjela nová petice pro obnovu tohoto seriálu. Přihlásit se můžete zde: https://www.change.org/p/coote-hayes-productions-bring-back-the-lost-world-tlw-reunion-9487128a-e9f2-40b0-8737-79903d1c360b(1.3.2018)