poster

Ztracený svět (TV seriál)

 • Austrálie

  The Lost World

 • Slovensko

  Stratený svet

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Austrálie / Kanada / Nový Zéland, 1999–2002, 47 h 57 min (Minutáž: 43–44 min)

Předloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Kamera:

Ben Nott

Hrají:

Peter McCauley, Rachel Blakely, Jennifer O'Dell, William Snow, David Orth, Michael Sinelnikoff, Lara Cox, Alan Dale, Grant Bowler, Simmone Mackinnon, Michala Banas, Nicholas Hammond, Gigi Edgley, Simone Kessell, Brett Tucker, Jessica Napier, Georgina Spelvin, Jane Badler, John Bach, Henry Nixon, Raelee Hill, Natalie Bassingthwaighte, Wayne Pygram, Paul Goddard, Peter O'Brien, Victor Parascos, Matthew Newton, Robert Mammone, Julian Arahanga, Natalie Hoflin, Nathan Kotzur, Christopher Kirby, Don Battée, Josephine Byrnes, Paul Gleeson, Ivar Kants, Marshall Napier, Chas Green, John Waters, Damien Garvey, Christopher Morris, Carmen Duncan, Martin Grelis, Robert Coleby, Craig A. Kocinski, David Hoflin, Dino Marnika, William deVry, Jared Robinsen, Jack Henry, Dawn Ford, Richard Dumont, Romi Trower, Nick Tate, Linal Haft, Sam Healy, Ben Seton, Nicholas Bell, Jason Chong, Steven Vidler, Kristian Schmid, Nicole Nabout, Kate Fitzpatrick, Amanda Douge, George Henare, Lani John Tupu, Jerome Ehlers, Rachel Leigh Anderson, Catherine Wilkin, Rebecca Gibney, William McInnes, Anthony Simcoe, Jeremy Sims, Claudia Karvan, Simon Bossell, Steve Bastoni, Zoe Coyle, Kenneth Ransom, Michael Sinelnikoff (a.z.), Richard Franklin, Jamie Croft, Marton Csokas, Belinda Gavin, Jeremy Callaghan, Brad McMurray, Darko Tuscan
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (158)

 • Malarkey
  ****

  Hádejte se se mnou jak chcete, ale já jsem tenhle seriál fakt v televizi každý den úpěnlivě před Hvězdnou bránou sledoval, bylo to mé takové okénko do světa dinosaurů, a to já rád, a popravdě nechápu co na něm lidé vidí tak moc špatného, já na to fakt koukal hodně rád.(16.3.2006)

 • Djkoma
  *

  Kravina na entou. Je mi líto, že Jurský park pana Spielberga má podobně tragické následovníky. Škoda, že velké většina filmů o dinosaurech jsou stejné jako všechny dinosauří seriály hrozné hlouposti a patrný potenciál je na využit natolik, že uspokojí děti předškolního věku... Herci ani efekty nejsou vůbec dobré a celé to zachraňuje "vložení" na víkendové ráno, kdy opravdu nikdo intelektuálně na výši tohle nebude sledovat. I když ta Jennifer O´Dell...(4.2.2005)

 • Superpero
  **

  Je to sice uplná kravina, ale dá se na to koukat.(29.5.2005)

 • Rob Roy
  ***

  Vzhledem k těm seriálům a telenovelám, co dnes běží se jedná o poměrně záživné dílko. Poměrně charismatičtí herci ( a především herečky ) a sem tam zajímavý příběh.(22.6.2004)

 • tron
  **

  Aj keď pilot pôsobil (vďaka peknej výprave a výborne obsadeným postavám) nádejne, samotný seriál sa čoraz častejšie čľapkal v bahne ničomnosti. Nevraviac o zlomovom dieli, v ktorom niekoľko hlavných postáv zareve a na ich miesto neprídu žiadne nové (!!!). Celkový dojem nie je vyložene katastrofálny. Hlavne na sobotňajšie dopoludnie je to ako stvorené. Pričom fanúšikovia seriálu Príbehy z Južných morí si prídu na svoje, keďže i tu hrá párik snov Blakely / Snow. Osobne sa mi nepáčilo, ako sem scenáristi ustavične ťahali akési národy náhornej plošiny; vôbec sa to do tohto príbehu nehodí. A nie, v Doyleovej ani nie 200 stránkvej knižnej predlohe žiadna žena nie je. Ani Tarzanka. Ani... Po dobrom rozjazde to skončilo rovnako mizerne a brakovo, ako herkules s Kevinom Sorbom.(5.12.2004)

 • Marius
  odpad!

  Jasný dôkaz Cocacolonizácie a jej Cocakultúry .(27.1.2005)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Jedna z největších zrůdností, jaké spatřily obrazovky. Funguje jedině jako guilty pleasure.(13.12.2009)

 • Lynn
  *

  Různých adaptací sci-fi Sira Arthura Conana Doyla jsem viděla už několik a co mě nejvíc zklamalo je, že ani jedna z nich nedosahovala alespoň průměrné kvality. A přitom kniha je velice dobrá, čtivě napsaná a má poutavý příběh. Ale to, co s ní provádějí filmaři (ať už televizní nebo "celovečerní"), to je naprostá katastrofa.(26.3.2005)

 • ScreamJay
  odpad!

  No tak takhle nějak si představuju poplivání symbolů dobrodružných akčních sci-fi. Příběh, který se nemůže rohoupat kam vlastně chce směřovat, lecky podivné kostými a ještě podivnější scénáře. Z těch X dílů co jsem viděl mohu zcela oprávněně říct, že mýtus dinosurů je zde prezentován jedním obrovským dinosauřím lejnem, do kterého když šlápnete, hodně pomalu se dostáváte ven. Jasně že sázka na skoro nahou blondýnku leckdy vychází, ovšem dokáže ona sama utáhnou pajdavý děj? Kdepák! Jedna velká nuda, od první do poslední minuty. A když už se konečně něco ze začátku začne tvářit trochu obstojně, pokoněj to stupidním koncem. Nejen telenovelami jest živo peklo filmové a televizní tvorby.(29.8.2004)

 • Le_Chuck
  odpad!

  Tie dobrodružno-akčno-histroricko-archeologicko-neviemaké seriály sú poslednou dobou ako cez kopírák, len hlavní herovia sa ináč volajú a majú iný ohoz. Ten zbytok je tá istá nuda, klišé, úbohosť. Občas rozmýšľam čo isté skupiny vedie k tomu, aby točili podobné shity stále a stále dookola. Či to je vážne len vidina zárobku. Lebo já mám vážne pocit že to funguje tak, že sa scénárista a režisér stretnú v nedeľu v krčme na pive dohodnú tri časti dopredu a za týžden to natočia. A bubáky sa sypú. Veď ľudia musia mať v neďeľu doobeda niečo pustené.(6.7.2005)

 • Hitman_47
  ****

  Tak já se u toho nenudím ;o)))(7.8.2004)

 • hellstruck
  ****

  Jako mladší jsem na to koukala strašně ráda,ten svět dinosaurů se mi prostě nehorázně zamlouval.Navíc bloncka Veronika byla nějakou dobu mým vzorem:))(18.3.2011)

 • akisha
  ***

  Moje pravidelná dávka napětí, ha ha, když mi bylo asi 14 let a strašně se mi líbil představitel lorda Roxtona. Tento seriál se skutečně věrně drží předlohy, jsou tam duchové, přízraky, ještěří lidé, někdy dokonce i dinosauři. Ale zábava dobrá, herci fajn, tak co.(28.11.2012)

 • Divočák
  **

  Další z Novácko/markýzáckých béčkových nud na všední odpoledne/nedělní dopoledne. Ještěže se tam vyskytují docela slušné baby.(4.3.2007)

 • Davies182
  ****

  Tak na tomhle jsem kdysi vážně ujížděl, a to dost silně. Nemám srdce, dát tomu menší hodnocení!(13.3.2009)

 • lesumir
  ****

  Tak tohle jsem si vysloveně užil, každý díl jsem s napětím sledoval :-)(6.7.2007)

 • Phobia
  **

  Protože jsem zvyklá obědvat u TV a jednu dobu v mou stravovací hodinu neběželo nic zajímavějšího, než právě tahle patlanina, tak jsem pár dílů viděla. Typově mi tenhle seriál přijde trochu podobný "Hvězdné bráně" - skupina lidí s jasně danými odlišnými charaktery má v jednom kuse nějaké zcela nereálné potíže, které řeší svými zbraněmi a "důvtipem". Ale něco tomu chybí oproti "Stargate": MacGyver. Jinak řečeno, žádná z postav mě nebavila, nikdo mě nezaujal, nikomu jsem nefandila, tedy mě u téhle fantaskně-dobrodružné splácaniny nic nedrželo. Budu hodná a dám 2* - 31%.(13.3.2009)

 • Fiftis
  ****

  Jeden z mojich najobľúbenejších seriálov môjho detstva. Veronica Layton (Jennifer O'Dell) mi pomohla prežiť pubertu. Veľmi dobrý seriál s dinosaurami, ale je pravda že dnes tie efekty vyzerajú neskutočne odporne a amatérsky. Pamätám si však, že vtedy som seriál pozeral so strachom v očiach. Vidieť ale polonahú amazonku v zničených šatách mi vždy pomohlo poraziť strach a dopozerať to do konca. Postavy boli zaujímavé a obľúbil som si ich viac. Nemal som rád len starého chrena profesora Challengera. Spomínam si dokonca že som mal rád aj úvodnú znelku. Ešte dnes vo mne spôsobuje veľa spomienok na seriál. Niekedy je človeku ľúto za týmito seriálmi našeho detstva.(1.5.2020)

 • Hrabka
  ****

  No ovšem Ztracený svět, který mě provázel celé jedno léto na naší komerční TV stanici. Dalo se na to koukat především díky všudypřítomné akci a dvěma pěkným herečkám. Dobrý seriál pro mladší publikum, já se tenkrát bavil.(28.12.2007)

 • Jacinda
  ****

  Ať si říká kdo chce co chce, tenhle seriál jsem jako puberťák mohla každý den. A klidně bych se na něj podívala znovu. A až se dokoukám, půjdu si na zahradu do ořechu postavit taky takový pěkný dům.(2.12.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8