poster

Ztracený svět (TV seriál)

 • Austrálie

  The Lost World

 • Slovensko

  Stratený svet

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Austrálie / Kanada / Nový Zéland, 1999–2002, 47 h 57 min (Minutáž: 43–44 min)

Předloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Kamera:

Ben Nott

Hrají:

Peter McCauley, Rachel Blakely, Jennifer O'Dell, William Snow, David Orth, Michael Sinelnikoff, Lara Cox, Alan Dale, Grant Bowler, Simmone Mackinnon, Michala Banas, Nicholas Hammond, Gigi Edgley, Simone Kessell, Brett Tucker, Jessica Napier, Georgina Spelvin, Jane Badler, John Bach, Henry Nixon, Raelee Hill, Natalie Bassingthwaighte, Wayne Pygram, Paul Goddard, Peter O'Brien, Victor Parascos, Matthew Newton, Robert Mammone, Julian Arahanga, Natalie Hoflin, Nathan Kotzur, Christopher Kirby, Don Battée, Josephine Byrnes, Paul Gleeson, Ivar Kants, Marshall Napier, Chas Green, John Waters, Damien Garvey, Christopher Morris, Carmen Duncan, Martin Grelis, Robert Coleby, Craig A. Kocinski, David Hoflin, Dino Marnika, William deVry, Jared Robinsen, Jack Henry, Dawn Ford, Richard Dumont, Romi Trower, Nick Tate, Linal Haft, Sam Healy, Ben Seton, Nicholas Bell, Jason Chong, Steven Vidler, Kristian Schmid, Nicole Nabout, Kate Fitzpatrick, Amanda Douge, George Henare, Lani John Tupu, Jerome Ehlers, Rachel Leigh Anderson, Catherine Wilkin, Rebecca Gibney, William McInnes, Anthony Simcoe, Jeremy Sims, Claudia Karvan, Simon Bossell, Steve Bastoni, Zoe Coyle, Kenneth Ransom, Michael Sinelnikoff (a.z.), Richard Franklin, Jamie Croft, Marton Csokas, Belinda Gavin
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (156)

 • Johannka
  ****

  Rob Roy to shrnul. jen místo ,,herečky" vložím ,,Herci"...:D(3.12.2007)

 • Macias
  ***

  Mě to bavilo :)(10.1.2012)

 • sangrila
  ****

  jedny prazdniny pred mnoha lety jsem sjizdela ztraceny svet, sheenu, herculese, xenu a takove podobne serialy, kdyz si na to vzpomenu, je to takova nostalgie...(21.6.2010)

 • GameboyNES
  **

  čuměl jsem na to v pubertě kuli tek prsaté bloncce, víc si už nepamatuju :)(1.3.2019)

 • booom
  **

  No víc se od toho očkávat nedalo. Ale pořád lepší než jihoamerický telenovelní shity.(20.5.2005)

 • Grogan
  ***

  Možná je to tím, že jsem Doylův román nečetl a tudíž nemám s čím srovnávat, ale musím říct, že tenhle seriál celkem můžu. Je fakt, že scénáristé do seriálu naplácali vše možné i nemožné, takže ve výsledku jde o velmi úsměvnou záležitost, kde nedoporučuji příliš používat mozek a hledat nějakou logiku a smysluplnost. Když to dokážete, tak vás to možná bude i bavit.(7.3.2008)

 • Mr.Shock
  ****

  Až na ty občasné úlety ala velociraptor složen vzduchovkou docela k.o. /o.k./ seriál, v němž jsem postřehl, jak moc Rachel Blakely vypadá jako svině, ať už dělá cokoliv, a že Jennifer O'Dell je nová Xena. Vlastně ne nová, jenom upgradovaná. Zkrátka divoženka jako lusk.(8.3.2009)

 • Marrianna
  **

  První řada určitě stála za shlédnutí. Pak už se to celkem vezlo až se to svezlo. Ale jsou horčí brakoviny.(9.9.2009)

 • GoldenGecko
  **

  Už po pár dílech se seriál ukázal jako přehnaná trapárna. Snažil zaujmout rádoby fantastickými superpříběhy o dinosaurech a podobně, a to, co se odehrávalo mezi postavami měla být asi kdovíjaká romance, která na mě přišla taky dost trapná, ale koukat se na to dalo. Nebylo to nejlepší, ba ani dobrý, ale taky se ten "miš maš" dal skousnout, aspoň to nenudilo.(20.5.2010)

 • lord Ball
  ***

  děsná kravina, ale je to seriál mého mládí, dříve jsem to hltal plnými doušky. No teď s odstupem času v tom vidím jaká je to pitomina, stupidní scénář a o filmařském umu, či zvláštních efektech se tu nedá moc mluvit, na druhou stranu Jennifer O'Dell v tom sexy oblečku přidává ještě jednu * :-)(21.1.2012)

 • Xeany
  ***

  Seriál mých dětských let, jenž jsem v té době opravdu zbožňovala :)(10.9.2012)

 • Mikakel
  ****

  Jako malý kluk jsem si hrál právě na to, že jsem kdesi uvězněný mezi dinosaury a v džungli přežívám, zbraň jsem měl ze dřeva a po boku své imaginární přátelé, podobně jako je tomu tak ve Ztraceném světě. Seriál mého mládí... 4*(12.9.2012)

 • Ninjer
  **

  Takový zmrvení klasického díla! Ani nevim proč tomu dávám tolik!(17.8.2003)

 • Gormie
  ***

  Tenhle seriál je tak neskutečně blbý, až je neskutečně zábavný. Snad je to částečně záměr, jen těžko si dovedu představit, že by autoři mysleli vážně plošinu, na které spolu žijí dinosauři, upíři, kovbojové, piráti, keltové, mimozemšťani a Jack Rozparovač a na které každou chvíli přistane stroj času. Autor předlohy se ovšem obrací v hrobě. Ale přesto je to zábava.(27.1.2005)

 • wir2k
  ***

  Je to tak hloupé že mě něco stále nutilo se na to dívat brrr(5.11.2005)

 • Vault_13
  **

  Kdysi jsem to sledoval jako nenáročnou výplň víkendového dopoledne. Nejdřív jsem se těšil, že někdo opět zpracoval moje oblíbené téma, velmi brzy jsem ale zjistil, že to nebude tak jednoduché a rychle jsem vystřízlivěl. Je to totální slátanina, na tom ostrově je snad všechno, takový hardcore Disneyland, ještě by se tam mohli dostat nějakou časovou smyčkou Ztraceni a dílo by bylo dokonáno. Za vtipné momenty (často nechtěné) dávám **.(11.8.2008)

 • leonidas
  *****

  Ztracený svět od sira A. C. Doyla jsem četl a můžu zodpovědně prohlásit ,že neměl oproti scénáristům vůbec žádnou fantazii.(18.12.2008)

 • tubera
  *

  hh ale bylo to fajn, když jsme byli mladší(1.3.2009)

 • Amarylliska
  ***

  Seriál velice vzdálen od předlohy, slátanina možnýho, nemožnýho a naprosto divnýho.Ale prazdninová zábava, jo to byla :) Následně i poškolní zvuková kulisa při čekání na něco dalšího, následujici den ve škole jsme si s holkama ve třídě hrali na takový pseudoroleplay.(nižší ročníky zakl.školy:)) Hvězdička za sexy hrdinky,hvězdička za uberstylový domeček v koruně stromu a poslendí hvězdička za nostalgii.(7.11.2010)

 • IrisB
  ****

  OOO jak, já milovala Johna Roxtona... Jediná televizní adaptace slavného románu ,která mě bavila, byť neměla s předlohou skoro nic společného (ale to většina adaptací Ztraceného světa). .... a mmchd. mám to radši než Jurský park!(17.3.2011)

 • Janie.
  ****

  Jeden ze seriálů mého dětství :) Nedávno jsem se k němu vrátila a pustila si pár dílů, je fascinující, že si i po těch deseti letech některé dialogy pamatuju dodnes zpaměti :D I když zpětně, z pohledu dospělého člověka, vidím některé nedostatky, dokážu se nad nimi jen pousmát. Už jen kvůli těm vzpomínkám :))(30.10.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace