poster

Chimibja

 • Jižní Korea

  침입자

 • angličtina

  Intruder

Mysteriózní / Thriller

Jižní Korea, 2020, 102 min

Režie:

Won-pyung Sohn

Scénář:

Won-pyung Sohn
 • Disease
  ****

  Dost dlouho se to tváří jeko další Parazit nebo Hogar, ale ten béčkový konec to trochu shazuje, škoda. Ale scénář do sebe parádně zapadá, tentokrát žádná asijská haluz.(12.11.2020)

 • Dzeyna
  ****

  Skvělý náboženský fanatismus plný akce.(26.9.2020)

 • LangiJ
  ***

  Ze zkušeností s JK tvorbou jsem si pod mysteriózním thrillerem představovala něco jiného, ale i z tohohle se nakonec vyloupla zajímavá záležitost. Nedá se tomu upřít nápaditost, závěr překvapil, tak nějak jsem však čekala, že to bude mít větší šmrnc, záhadnost a drsnost, jak jsem zvyklá. Tohle byl takový slabší čajík. Herci byli ale fajnoví a Song Ji-hyo byla ve své roli správně šíleně psychopatická :) Přeloženo.(14.9.2020)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Slušná práce na debut. Hlavní hrdina je populární architekt, který trpí traumatem ze zmizení své sestry. Po 25 letech se sestra náhle objeví a připojí se k rodině, ovšem začínají se v rodině dít podivné věci a se sestrou něco očividně není v pořádku. Film je výborně zahraný, hezky natočený a twisty v závěru jsou nápadité a promyšlené. Doufal jsem, že finále bude o něco ostřejší a možná atmosféričtější, což se úplně nestalo. Hodně silné troj hvězdí a rozhodně povšimnutihodný thriller. Kdyby se toho chopil někdo ještě zručnější, tak tu máme jasný hit a konkurent Parazita. Příběh****, Akce>Ne, Humor>Ne, Násilí*, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra***, Napětí***. 6.5/10.(28.7.2020)

 • bizz_mjc
  ***

  Infiltrovat se, převzít kontrolu a vzít si, oč mi běží. Neměl bych velký problém hodnocení zvýšit, neb Intruder v parazitování místy pěkně šlape na pilu, ale ještě bych si k tý čtvrtý hvězdě představoval hutnější závěr.(4.11.2020)