Incantesimo - Okouzlení I (série)

 • Itálie

  Incantesimo I

 • Slovensko

  Očarenie

Drama / Romantický

Itálie, 1998

 • igi B.
  *

  Cacarella televisiva italiana...:-(( K uzoufání otravné je tohle >okouzlení< bez kouzla, tak jako vše vyumělkované a podbízivé, vylhané a nepřirozené. Navíc s nálepkou "drama", což v případě nespočetného pokračování xté série činí tuhle slátaninu vpravdě "Opruzením"... Neustále se vnucující protivné >romantické< hudební motivy jsou už pak jen poslednmí prorezlým hřebíčkem do rakve této "rodinné s(r)ág(or)y"... Jedna hvězdička snad jen z důvodu existence ještě větších sraček, plozených pro zoufalce, vysedávající a hledající >život< u televizí všeho světa... Perditempo!!!(10.7.2006)

 • Elfias Dóže
  odpad!

  Tento komentář se stahuje ke všem sériím, které jsou na této webové stránce i k těm co se zde nenacházejí. Jsem zaujatý, hned na začátku tohoto komentáře se dobrovolně přiznávám k tomu, že jsem neviděl zdaleka všechny série tohoto "skvostu" (čti: viděl jsem pár dílů, když jsem zapnul televizní přijímač a náhodou to tam běželo) a i přesto i tuto lékařskou ságu házím do koše. Bohužel musím, protože už jenom znělka, kterou jsem ani nevím proč viděl nejčastěji ve mě vyvolává potřebu rozloučit se s potravou tou cestou, kterou se ke mně dostala. To se mi moc často nestává. Ale nad jednou věcí uvažuji. Proč nás touto blbostí krmila Česká televize. Televize, které platíme poplatky. Chápal bych kdybychom naši pravidelnou dávku italského temperamentu dostávali od jedné z komerčních televizních společnosti. Taková televize Nova, největší "přítel" dobrého vkusu si v době své největší slávy vzít tento seriál pod svá ochranná křídla a tehdejší ředitel Vladimír Železný poté mohl při svém pravidelném sobotním monologu děkovat všem fanoušků tohoto paskvilu za sledovanost. Tímto bych chtěl, ale ČT o něco požádat už nikdy PROSÍM nezkoušejte jít cestou mýdlových oper. Nejste Nova (bohudík) a neporazíte ji kopírováním její strategie. 0%(10.4.2011)

 • odie
  *

  Je to naprostá hrůza, ale na rozdíl od ostatních telenovel, má tato pro mě jednu nespornou výhodu, nepopuzuje mě, ale jakmile ji spatřím, usínám... :)))) Teď tak přemýšlím, jestli je vůbec odemě fér to nějak hodnotit, když vlastně znám jen tak zhruba první 2-3 min. pár náhodně zapnutých dílů..zas ale pochybuji, že by se tu někdo na tohle pravidelně koukal a případným příznivcům?! se omlouvám... :)(10.4.2007)

 • Sarkastic
  **

  Jedna z těch "lepších" telenovel. Myslím si, že patřím mezi tu hrstku (najde se tu vůbec nějaký takový uživatel?), která viděla alespoň 1 díl z každé série Okouzlení. Ptáte se jak jsem to vydržel? No dávali/dávají to po obědě, takže matka s babičkou zasednou k televizi a já si k tomu pěkně lehnu, chvíli se dívám a pak usnu. Ty 2* jsou za hudbu a za ty "inteligentní" rozhovory, které mě rozesmály (to asi neměly, že?).(20.12.2007)

 • adams89
  *

  Ještě teď si vzpomínám, jak mi zlostí vstávali vlasy na hlavě, když pokaždé začínala úvodní melodie Okouzlených! Do jihoamerických telenovel to opravdu nemá daleko, rozdíl je jenom ten, že děj se odehrává v Itálii. Nevím, na první řadu tohoto seriálu jsem se kdysi z nějakého dosud nevysvětlitelného důvodu díval. Ale ty další série? To byl už pro diváky jen děs, utrpení a pláč...(12.8.2007)