Epizody(13)

Necrotongue

Druhá sezóna Cirkusu mě nadchla podobně jako ta první, vždyť taky přišla s takovými perlami jako Švihlá chůze, Španělská inkvizice a Umění jak nebýt viděn. Jen pořád nedokážu pochopit, jak mohl Cirkus projít přes cenzory v BBC, obzvlášť Královská epizoda, která druhou řadu uzavřela a která přišla s kanibalismem u námořnictva a otřela se dokonce o majestát, se snad musela do vysílání proplížit. Říct, že jde o dobrou práci, je hodně slabé hodnocení, podle mě jsou Pythoni géniové v komediálním žánru. ()

Memesis

Vím, že je tato série značně lépe hodnocena nežli ostatní, ale všímal jsem si u ní trochu jakési vaty. Jsou tam ale skeče, které mám nejradši z celého seriálu jako kupříkladu The Spanish Inquisition nebo Conquistador Coffee Campaign. 100% ()

liquido26

Druhá série je jednoznačným vrcholem. Co díl to perla, na kterou se dá dívat pořád dokola. Jeden geniální nápad za druhým. Bratři Piraňové, švihlá chůze, Španělská inkvizice, film o Scottovi v Antarktidě anebo Spam, slovo, které tak zlidovělo, že ho máme všichni až do dneška v emailové schránce. Prostě paráda. ()

• V epizodě se objeví producent seriálu Ian McNaughton v roli jednoho z diváků ve studiu, kteří vtrhnou na scénu. (don corleone)