Whither Canada? (S01E01) (epizoda)

Komedie

Velká Británie, 1969, 32 min

John Howard Davies

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Wenn ist das Nünstuck git und Slottermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gespuhrt!(15.12.2017)

Vždy kontroverzní pořad. Milovaný i nenáviděný Monty Python v čele s Johnem Cleeseyem.(8.7.2018)

Jeden ze slabších dílů, možná vůbec nejslabší. Nejlepším skečem je "It's the Arts", rozhovor s producentem, zbytek za moc nestojí.(8.2.2018)

Dokonalý start dokonalé skečové série. V roce 1969 vzniklo něco, co se podle mě nedá překonat, maximálně může proběhnout nějaká ta snaha o napodobení (zpravidla marná). To co přišlo po úvodních titulcích (mimochodem skvělých), se dá označit snad jen jako smršť humoru. Wolfgang Amadeus Mozart moderoval Slavná úmrtí, Italové se účastnili kurzu italštiny, pořad Tady kultura přinesl interesantní rozhovor s Arthurem " Dvě boudy" Jacksonem a napínavý cyklistický závod malířů a Smrtonosný vtip mě málem zabil.(1.8.2017)

První epizoda, kterou započal legendární sketchový britcom, a v které se mimochodem objevil Funniest Joke, který nemilosrdně rozséval smrt. V překladu: "My dog has no nose." "How does he smell?" "Terrible." ... až jsem z Killing Jokeu smíchy zařval.(18.4.2018)