Intermission (S01E13) (epizoda)

Komedie

Velká Británie, 1969, 30 min

Ian MacNaughton

Ian MacNaughton

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

I want to have... I want to have... Raquel Welch, dropped on top of me. She's got a big bottom! And I'd like to speak with someone of superior intelligence!(15.12.2017)

Finální epizodu první série zahájila netradičně přestávka, následovaná skečem z extrémně zvláštní vegetariánské restaurace. Velmi krátký skeč s albatrosem na mě neobyčejně silně zapůsobil, ještě teď se mi občas zdá, že slyším Johna Cleese vykřikovat: "Albatross!". Začátek policejních skečů mi velice velmi připomněl film Tajemný hrad v Karpatech a pobavily mě i Historické imitace a návštěva psychiatra. Závěr první řady se tedy vydařil a hurá na řadu druhou!(3.8.2017)

13. díl obsahuje kraťoulinký skeč (spíš vtípek) "Come Back to My Place" a kdyby zbytek dílu stál za nic, zasloužil by i tak plné hodnocení jen díky tomuto skeči. Zbytek dílu ale stojí za víc než za nic (Albatros! Jan Křtitel jako Graham Hill, Chtěl bys, aby ti na hlavu spadlo šestnáctitunové závaží, Eriku?) a je parádním zakončením první série.(9.2.2018)