poster

Oddělení loupeží a vražd (TV seriál)

 • Česko

  Po stopách zločinu

 • USA

  Robbery Homicide Division

 • Slovensko

  Oddelenie lúpeží a vrážd

Krimi / Drama

USA, 2002, 13x45 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • Gemini
  ****

  Law & Order: SVU a hned za ním Robbery Homicide Division. Kdyby seriál neskončil po první sérii a kdyby udržel vysoko nastavenou laťku, mohl by z toho být pěkně Nelítostný Souboj. Digitální, syrové, do děje vtahující příběhy díl za dílem, Tom Sizemore, o kterém si myslíte že ho máte prokouknutého, a pak přijde Life Is Dust...naprosto mě to dostalo, a není to jen zásluha Marie Matiko. Zkrátka a dobře, Michael Mann strikes again.(25.3.2006)

 • igi B.
  ***

  Proměnlivá kvalita jednotlivých dílů je asi průvodním jevem každé takové série. Dlužno ovšem přiznat, že tato patří k těm více vydařeným. Takže proměnlivě průměrné hodnocení s dobrým úmyslem...(14.3.2006)

 • Tyler
  ****

  Prakticky ve všem souhlasím s andersonem - jen s tím rozdílem, že já jdu ve svém hodnocení o stupínek výš. Seriály jako je "Po stopách zločinu" mám hodně rád a tenhle patří ke špičce. Je to dáno nejen skvělými hereckými výkony s dechberoucím Tomem Sizemorem v čele, ale právě i tou chladnou atmosférou, jejíž původ nelze hledat jen ve scénářích, ale i v použití digitální kamery. Věčná škoda, že "Po stopách zločinu" má jen jednu řadu, na takto kvalitní televizní dílo je to málo. P.S.: Za nejlepší díly považuju ty s křiváckým policajtem Altonem Davisem a především epizodu s vietnamsko-čínskou mafií "Life is Dust" (jejíž námět pochází od samotného Michaela Manna), která se od těch ostatních liší poměrně zásadně - osobním zaujetím jednoho z hlavních hrdinů...anderson : Díky za info...On Tom působí jako hodně horká hlava.(20.10.2005)

 • anderson
  ***

  L. A. ako mesto zločinu a morálneho úpadku. To tu už síce bolo, ale tentokrát je to ešte viac odťažité, chladné a depresívnejšie. Tom Sizemore ako šéf jednotky, ktorá sa nesnaží príliš emocionálne angažovať v jednotlivých prípadoch. Skrátka to svinstvo potiera, veď to má v popise práce. Poznámka pre fanúšikov filmu COLLATERAL: Táto séria vznikla v produkcii MICHAELa MANNa a práve tu si vyskúšal vizuálne pôsobenie digitálu, ktoré zúročil v spomínanom CRUISEovom opuse. Technická poznámka: Na Tv Markíza to beží pod názvom ODDĚLENÍ LOUPEŽÍ A VRAŽD s príšerným "brňáckym" dabingom, ktorý si táto TV nechala z nejakých záhadných dôvodov vyrobiť na zakázku. Som zvedavý kedy k niečomu takému siahnu české TV ( v prípade Markízy je to len špička ľadovca-FUJ). (2.7.2004) Česká televízna premiéra: NOVA = 10.7.2005 (13.7.2005) Tyler: Táto séria sa "dožila" 13 epizód z dôvodu Sizemorových neustálych výtržností a alkoholických excesov, ktoré už produkcia nebola ochotná naďalej znášať. (20.10.2005)(2.7.2004)

 • system
  ****

  To, ze Nova vysila srackoidni serialy a telenovely pochopit jeste dokazu, ale to, ze vysila po pulnoci serialy typu 24 hodin ci tento Po Stopach Zlocinu uz pochopit nedokazu!!!(22.8.2005)

 • illy.cz
  *****

  skoda ze to ma jenom jednu serii protoze se to celkem dobre rozbehlo...(19.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace