Série(2) / Epizody(20)

Lacike

Tuctový rodinný sitcom, ktorý má jeden drobný problém. Nie je vôbec vtipný. Videl som tri diely bez pretáčania a zvyšok prvej série som narýchlo prebehol, ale pousmial som sa tak raz. Seriál je viac zameraný na postavy detí ako na rodičov a aj detinským správaním postáv pripomína Disneyovské sitcomy pre najmenších. Deti sú na zabitie a nebolo mi sympatické ani jedno. Postavy rodičov sú aspoň hviezdne obsadené. Vyžratý sympaťák Sean Astin a stále krásna Melissa Joan Hartová, ale chémia medzi nimi je nulová a manželov som im neveril ani na sekundu. No a potom tu je postava malej zlodejky, ktorá sa votrie do tejto rodinky. Táto zápletka mala dodávať seriálu poriadne grády, ale m§a skôr otravovala a tá malá je fakt nesympatická. Takže sa ani nedivím, že seriál nemal dlhú životnosť. Bez humoru proste sitcom fungovať nemôže. 4/10. ()

hansel97

No Good Nick je přesnou definicí průměrného sitcomu natočeného za málo peněz, jen aby se s tím zaplácla díra v katalogu, čímž naprosto připomíná All About The Washingtons a jiné pokusy ve stylu "uvidíme, jak to dopadne" od Netflixu. Zápletka je předvídatelná a nudná, postavy ne zrovna vtipné, a to přitom mají docela příjemné obsazení. Ve výsledku to působí jako lepší produkce Disney Channelu, což ale není kompliment. ()