artas

Takže návod pre silné emancipované ženy je, keď Vás ten chrapúň opustí, tak sa poriadne sfetujte, (odporúčaná kominácia je niekoľko jointov a zrejme extáza), vychlastajte minimálne tri flaše tequily, vyzvracajte sa do fontány, to všetko v priebehu necelých 24 hodín a nasledujúci deň už bude všetko perfektné. ()

M.i.k.e

podařená romantická komedie,která si na nic nehraje.Mám celkem rád tyhle životné kousky,které sice nijak extra nevybočují z hranic žánru a ani nenabídnou žádnou revoluční podívanou,ale po celou dobu z nich má divák příjemný pocit.Všechny 3 hlavní hrdinky jsou slušně napsané a v jádru sympaťandy a to se také nepodaří vždycky...v rámci žánru solidní čtyři...70% ()

dr.horrible

Jennifer Kaytin Robinson má talent, dokáže uveriteľne zachytiť momenty zamilovaného šťastia, aj porozchodovej rozcitlivenosti a prinutiť diváka spomínať na tie vlastné. A dosť to ťahá hore jak je Stanfield dobrý herec. Problém je, že pri publiku pre ktoré točí, si môže dovoliť maximálne plagát Bowieho na stene, ale hudba musí zahŕňať párty hip-hop a druhotriedny rádiový pop, aby plnila funkciu kino-valentínskej slzodojičky a la Gary Marshall. Každopádne, za tie skutočné momenty si to 4* zaslúži. ()

AndrewNewman

Totálne porozchodový film, ale nie tak zábavný ako Kopačky Judda Apatowa. V podstate to každý z nás pozná. Dostanete kopačky, tak sa musíte ožrať a zrazu si spomeniete na to, že máte aj kamošky, ktoré samozrejme na smrť milujete, aj keď ste sa v podstate možno roky nevideli...A aj tak všetky cesty z rozchodu vedú cez rozkrok iného človeka. Nemyslite si, že to ide aj nejak inak. Ak by to malo chlapčenskú verziu, kde by sme videli striptíz, mnoho dievčat, mnoho sexu a samozrejme oveľa viac zábavy, určite by to bolo na slušne tri hviezdy a to aj napriek tej totálne trápnej téme. Ale počúvať holky a tie ich akože zdrogované či spité dialógy.... to sa proste bez nijakých drog nedá! ()

ScarPoul

Buď skrátka ste cieľovka alebo nie ste. Nič medzi neexituje. Vzťahové súčasné filmy sú stále niečo, čomu dávam raz za čas šancu, hoci mám neskutočne rád tie, ktoré vznikali v 90 a 80 rokov. Bežiaci Woody cez Manhattan, John Cusack a jeho Boom box a s Petrom Gabrielom. Dokonca aj tie prostoduché romantické filmy s Adamom Sandlerom mali niečo do seba. Someone great je ženský film o boľavom srdiečku. O alkohole, párty, sexe, ľahkých drogách, plakaní a o prapodivnej podpriemernej hudbe, ktorá je akože soundtrackom celého diela. Jennifer Kaytin Robinson je možno dobrá scenáristka, ale jej Hallmarkovské režijne prevedenie má nechávalo absolútne chladným. Nudilo a neprinášalo nič, čoho by som sa mohol ako divák chytiť, alebo čo by mi mohlo aspoň troška pripomenúť môj vlastný srdcabôl. Ak takto vyzerajú súčasné vzťahy vôbec sa nečudujem, že mladšia generácia je banda hlupákov. A ak toto malo reflektovať skutočný život 30 ročných dievčat...well think again. ()

• Vo filme sa objaví pieseň "Truth Hurts" od speváčky Lizzo. Lizzo sa vyjadrila, že jej tento fakt veľmi pomohol v kariére. (dwdb)
  • Taylor Swift sa vyjadrila, že tento film bol inšpiráciou k napísaniu jej piesne "Death by a Thousand Cuts". (dwdb)