Someone Great

Komedie / Romantický

USA, 2019, 92 min

• Arsenal83

Odpornosť, hnusné herečky, protivné, scenár na úrovni zhnitého hypotalamu. Moderné výdobytky jak instagram a ich vplyv na degradáciu mozgovej aktivity je už jasný a nezastaviteľný, ale tento kásting je vrcholom nevkusu. Tie kravy neboli lepšie dokonca ani ako priemerná slovenská seriálová fiflena a keby všetky ženské boli ako ony, tak sa nechám adoptovať Dolcem i Gabannom, kľudne aj paviánom Stankem. Tak afektované herectvo som nevidel ani v Búrlivom víne. Mizéria na plnej čiare.(3.5.2019)

• silentname

Vôbec si nespomínam, kedy som naposledy videl film, kde mi bolo úplne všetko ukradnuté. Od A po Z. "Someone Great" je presne tento typ filmu. Nenájdem absolútne nič, čo by som dokázal nejako reálne vyzdvihnúť na príbehu. Je to nuda, nie je to v ničom zaujímavé a dokopy sa tu furt baby označujú "bitches". Herci sú okey, no neviem čo viac by som k tomu dokázal povedať. Osudy jednotlivých báb mi boli ukradnuté. Ako to dopadne mi bolo ukradnuté. Miestami som poriadne nevnímal a nemal som pocit, že si to potrebujem vrátiť. Nebavilo ma to. V absolútne ničom ma to nebavilo. Je to podľa mňa veľmi zle napísané, nemá to energiu na to, aby ma to chytilo a ani neviem čo si z tohoto filmu môže niekto odniesť. Koniec je celkom okey, no reálne ani neviem ako sme tam došli. Viac-menej to chce uzavrieť niečo, čo bolo po celý čas rozbité na tisíc kúskov a toto je výsledok. Vidím, že film má svojich fanúšikov a ak ste si v tom skutočne niečo našli, tak super. O to lepšie pre vás. Pre mňa bol tento film obrovská strata času a absolútne zabudnuteľné. Absolútne veľké nič. Hodnotenie: D(24.4.2019)

podařená romantická komedie,která si na nic nehraje.Mám celkem rád tyhle životné kousky,které sice nijak extra nevybočují z hranic žánru a ani nenabídnou žádnou revoluční podívanou,ale po celou dobu z nich má divák příjemný pocit.Všechny 3 hlavní hrdinky jsou slušně napsané a v jádru sympaťandy a to se také nepodaří vždycky...v rámci žánru solidní čtyři...70%(23.4.2019)

Wow? Vlastně vůbec ne romantická komedie, rozhodně ne taková, která je o ženské, co by nebyla schopná štěstí sama. Tři výborně napsané hlavní ženské postavy, výborně zahrané se skvělým vyvážením pro drama a komedii. A to jak je to napsané? Snad nikdy jsem (hlavně v tomhle žánru) neměl pocit, že postavy mluví tak výstižně jako skuteční lidé. Podle mě fakt další unikát v červené knihovně Netflixu spolu s To All The Boys.(20.4.2019)

• Aljak

Už dlho som pri nejakom filme nemal pocit, že to bola taká obrovská strata času, ako pri tomto kúsku. Ale ak má niekto rád afektované, patetické, excentrické a umelé blbky, tak toto bude niečo pre neho. Akurát netuším, kto by mal takéto typy žien skutočne rád, lebo mne sa skôr hnusia. Možno vizuálne nie sú na zahodenie, ale to správanie je katastrofa (hoci to bol dosť hodnoverný obraz súčasných žien vekovej kategórie cca 18-25). Toľko k hlavným "hrdinkám". Čo sa filmu týka, tam to nebolo o nič lepšie. Patetický scenár založený na nerozlučnom priateľstve trojice vyššie spomenutých "dám", ktoré sa akoby predbiehali, ktorá je blbšia... No asi ani netreba ďalej pokračovať. Keď dávam niečomu hodnotenie Odpad, tak premýšľam, či tam fakt nebolo aspoň niečo dobré. Ale tu je zbytočne vôbec nad tým premýšľať :D(30.4.2019)