Film sa točí okolo dvojice amatérskych zlodejov, ktorí majú veľkú smolu. Rozhodli sa totiž vykradnúť dom, ktorého obyvatelia nie sú obyčajní predmestskí manželia a majú pár škaredých tajomstiev. Takých, ktoré sa nesmú dostať von a kvôli ktorým budú ochotní zabíjať. (dixx)

Trailer

darkrobyk

Mickey a Jules vyloupí benzinu, zapomenou si ale jaksi natankovat. Neradují se z lupu dlouho, jelikož auto je nechá kdesi uprostřed lesů. Naštěstí jsou jen kousek od domu, kde si stačí vzít jiné auto nebo jen benzín. Jenže to by zvědavá dvojice nesměla vlézt do sklepa a odhalit tajemství, za něž zaplatí. Popravdě čekal jsem větší maso, ale vždy, když mělo dojít k nějaké nechutné či krvavé akci, rozsvítila se stopka. Ani herci nepředvedli světoborný výkon, nejlepší tak byla K. Sedgwicková v roli Glorie, jelikož tu pošahanou ženskou zahrála s grácií. Za to Bill Skarsgård předvedl naprosto otřesný výkon ochotníka z Dolní Horní. Námětově nic nového, jelikož s pomýlenými lupiči, co se sami stanou obětí, už pár filmů vzniklo. Původně jsem chtěl dát dvě *, ale za konec u domu jednu přihodím. Celkově však zklamání. ()

oLí

Jeden z nejlepších 3* filmů roku. Totálně looserská dvojice a to vypatlanej blbej Bill Skarsgard se svou strašně sympatickou ale taky dost hloupou Maikou Monroe si to namíři do tý největší možný prdele a díry ze všech možných, kde potkají milý pár usedlíků v podání  skvělého Jeffrey Donovana a MILF / GILF Kyry Sedgwick. Musím uznat, že jsem se fakt hodně bavil a dost kvalit uznal až po dokoukání snímku. Tak jak jsem psal, jeden z nej 3* roku, do toho! 7/10 ()

kingik

(S) komediálním nadhledem vyladěný thriller. Milenecký pár sympatických zlodějíčků se na útěku před zákonem vloupá do domu, ve kterém je ve sklepě řetězem za nohu připoutaná nemluvná holčička. Netrvá to dlouho a na scénu vpluje ujetý manželský pár, který nemovitost vlastní a který má co vysvětlovat ohledně suterénního nálezu. Nemá to ten nejoriginálnější rozměr, je vesměs od začátku zcela jasné, že zlodějíčci budou hrát na divácké sympatie a jsou za hodné postavy, i když trochu drogují, čest zlých postav hájí manželský páreček zbohatlíků, kterému k absolutnímu štěstí chybí jen úplná rodina. A tak se celý děj na 90 minut soustředí do útrob domu, kde každou chvíli některá z povedených dvojic bude mít navrch. Progresivní autorské dvojici Dan Berk a Robert Olsen se konečně do jejich filmu podařilo sehnat hvězdné posily, za roztomile komediálně roztržitého Billa Skarsgårda padla patrně většina rozpočtu, záporné dvojice se zhostil distingovaně působící pár Jeffrey Donovan a Kyra Sedgwick a Maika Monroe potvrdila svůj vzestup být obsazovanou hvězdou nezávislých filmových projektů. Všichni čtyři vzorně plní kvalitní hereckou normu. Pátou do party je Blake Baumgartner v roli vězněné dívenky. Celý snímek působí poměrně rozpočtově skromně, nehýří se okázalými scénami, místy je dokonce znát komorní ráz, který rozčísne nějaký ten komediální prvek. A snímek si drží i solidní napětí. R-kový rating není zdaleka naplněn, na film padla sotva jedna krevní konzerva. Ačkoliv tvůrčí dvojici na vzestupu může být vytýkáno, že se s násilím držela při zdi a i záporná dvojice mohla být mnohem zvrácenější, tak neošidila (pří)slušné atmosférické pnutí a v útrobách domu rozehrála příjemné brnkání na nervovou soustavu. 9/10 ()

HoneyBunny

Dvojka nesympatických smažek se pokusí vykrást dům, který ale vlastní ještě větší svině, než jsou naši hrdinové. Svým způsobem je to zábavné, ale tvůrci se měli rozhodnout, jakým směrem se spíš vydat - buď udělat hrdiny tak sympatické, že jim držíte palce a story prožíváte s nimi (což tu je, ale jelikož oba jsou v podstatě hovada, není to pro diváka tak lehké), nebo udělat z hrdinů někoho, komu přejete to, čím si v rukou ujetých majitelů domu projdou. Osobně se mi nelíbil konec, je takový hodně klišé - !!!spoiler!!! nechápu, proč v amerických filmech skoro vždycky musí zemřít mužské postavy, působí to skoro až nenávistně. ()

EvilPhoEniX

Příjemný malý festivalový Thriller s rozkošnou Maikou Monrou a sympatickým Billem Skarsgårdem (Pennywise!). Pár amatérských zlodějů se vloupají do domu, kde nešťastnou náhodou bydlí dva podivní psychouši a utéct nebude zrovna lehké. Vzniká nám tady Home Invasion naruby a je poměrně škoda, že režisér se neodvážil vykročit ze standardu. Je to hezky natočené, občas napínavé, dobře zahrané a párkrát i mile úsměvné, ale chtělo to přiostřit jak na násilí, tak i na atmosféře. Na konec jen neurážející jednohubka, která mohla být nástupcem Funny Games, ale nebude. 6/10. ()