Kathy Griffin: A Hell of a Story

Patw

Tohle byla pilulka na spolknutí. Kathy Griffin a její Laugh Your Head Off turné, kolem kterého je tento snímek a které bylo hlavně o onom skandálu, jsem viděl na vlastní oči v Dublinu. A byla to dokonalá podívaná ze které jsem docházel nadšený. Jenže A Hell of a Story tak dobré není. Je to zvláštně sestříhané. Sice styl Kathy Griffin je odbíhat od témat, skákat sem a tam, ale tady to dle mého je hlavně díky sestříhání (jen pro info v Dublinu show trvala 2h15min, v USA tato samá show měla už tři hodiny. V tomto dokumentu dostaneme hodinu samotné show a 30 minut dokumentování (aneb co se vlastně stalo a proč toto turné). Takže zde se opravdu stříhalo jak o život a bohužel to ovlivnilo samotnou kvalitu. Hodně tam toho postrádám, a chybí i zajímavé věci, které by jen podtrhly vážnost momentů, které se do snímku dostaly. A moc mě to mrzí. A co mě také mrzí, že záběry označené jako "Dubin, Irsko" z Irska vůbec nebyly. Ale mé krátké video z její Dublinské show se do snímku dostalo (zmínění v titulcích by také bylo hezké, ale co už...). Každopádně, stand-up části snímku by prospělo prodloužení a doplnění. Víc jak samotný stand up, který prostě byl divně sestříhaný, jsem si užíval onu první necelou půl hodinku dokumentární části. Škoda, ale v paměti mi navždy zůstane ta perfektní živá verze které tento snímek bohužel nedělá dobré jméno. ()