Honey, I Shrunk the Kids: The TV Show

• Slovensko Miláčik, zmenšil som deti
Komedie / Sci-Fi / Rodinný
USA, (1997–2000), 47 h 18 min (Minutáž: 42–44 min)

Peter Scolari, Barbara Alyn Woods, Hillary Tuck, Thomas Dekker, George Buza, Mark Hildreth, Jewel Staite, Jim Fyfe, Lee Tergesen, Marianne Muellerleile (více)

Série(3) / Epizody(66)

JohnnyD

Fajnový brainfuck na nedeľné doobedie po Kakau. Časom to prerástlo do riadnych absurdít a bol to taký Raimiho Hercules pre malé deti. ()

Šimpy

Celkem zábavné, nenáročná zábava pro děti na sobotní či nedělní ráno. Pár dobrých nápadů, sympatičtí herci a pro dospělé pár narážek či ironické vtípky. Mě se líbilo. ()

iXtr3m3

Nenáročná zábava pre deti pred nedeľným obedov v TV. Aspoň v takom čase to kedysi behalo v TV. Len škoda absencie Ricka Moranisa. ()

-soch-

Matne si na tento seriál spomínam. Pred vyše desiatimi rokmi ho na 99% vysielala komerčná TV Markíza. Nebolo to najlepšie, ale spolu s kamarátmi sme to pozorne sledovali. ()

zodiak217

Keď sa na to pozerám s odstupom času, nechápem prečo som pozeral tento seriál a čo ma vlastne na ňom zaujalo. Je to celé tak primitívne, trápne. No videl ale už aj horšie seriály a aj keď tento sa snaží zaujať celé sa to točí okolo nejakých nevydarených experimentov v konfrontácií s rodinným životom nedoceného vedca. Pre deti to určite nie je najlepšia voľba a to je ten problém, neviem si predstaviť pre ktorú vekovú skupinu je to vlastne dobrá voľba. Je to dosť trápne - americky - naivné a to mi na tom s odstupom času najviac vadí. Herecké obsadenie nič moc a niekedy je lepšia voľba nechať film filmom a nesnažiť sa nabaliť za každú cenu. Aj keď táto doba, velí zjavne k opačnej ofenzíve. ()