Honey, I Shrunk the Kids: The TV Show (TV seriál)

Miláčik, zmenšil som deti

Komedie / Sci-Fi / Rodinný

USA, 1997, 66x42 min

Roger Vernon

Peter Scolari, Barbara Alyn Woods, Thomas Dekker, Hillary Tuck, George Buza, Mark Hildreth, Jewel Staite, Jim Fyfe, Lee Tergesen, Marianne Muellerleile, Valarie Pettiford, Miranda Frigon, Christine Willes, Kyla Wise, Dean Cameron, Susan Aceron, Britt McKillip, Jesse Moss, Melanie Merkosky, John Michael Higgins, Ty Olsson, Kett Turton, Hiro Kanagawa, Michelle Harrison, Shayn Solberg, Cristine Rose, Lynda Boyd, Arturo Gil, Julia Maxwell, Chris Kramer, Robert Torti, Adrian Zmed, Sarah Lind, Michelle Clunie, Gerard Plunkett, Rob Youngblood, Douglas O'Keeffe, Johnny Hawkes, Ben Gould, Paul Coeur, Duncan Fraser, Eric Keenleyside, Jon Cypher, Kira Clavell, Tom Poston, Michael Gibney, Robin Riker, Michael McShane, A.J. Bond, Michael Kopsa, Jerry Wasserman, Peter Bryant, Larry Cedar, Barbara Kozicki, Tom McGowan, Sam Doumit, Henry Beckman, Diane Robin, Stephen E. Miller, Joel McCrary, Don MacKay, Michael Roberds, Ritch Brinkley, Tony Alcantar, Janet Pinnick, Brenda Crichlow, Ryan Belleville, Lorena Gale, David LeReaney, L. Harvey Gold, Lachlan Murdoch, Daryl Shuttleworth, Dave Trimble, Bret Hart, Owen Hart, Brian Jensen, Kenneth Kimmins, Bruce Jarchow, Keone Young, Todd Waring, Andrew Johnston, Frank Charles Turner, Marie Stillin, Dion Johnstone, David Kopp, James Dugan, John Farley, Jody Racicot, Kathleen Freeman, Drew Pillsbury, Dan Willmott, Paul Williams

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Fajnový brainfuck na nedeľné doobedie po Kakau. Časom to prerástlo do riadnych absurdít a bol to taký Raimiho Hercules pre malé deti.(27.6.2012)

• demented

Otupělá rodinná sci-fi zábava ... :)(20.12.2006)

Celkem zábavné, nenáročná zábava pro děti na sobotní či nedělní ráno. Pár dobrých nápadů, sympatičtí herci a pro dospělé pár narážek či ironické vtípky. Mě se líbilo.(20.1.2009)

Vynikajúci seriál, ktorý keď sa vysielal v sobotu a nedeľu ráno, tak som si vždy rád privstal.(12.2.2005)

• Eldoth

Místy ujeté, místy fantasmagorické a místy zábavné, ale nic, u čeho se vydrží dlouho.(31.7.2007)

• -soch-

Matne si na tento seriál spomínam. Pred vyše desiatimi rokmi ho na 99% vysielala komerčná TV Markíza. Nebolo to najlepšie, ale spolu s kamarátmi sme to pozorne sledovali.(6.2.2010)

• zodiak217

Keď sa na to pozerám s odstupom času, nechápem prečo som pozeral tento seriál a čo ma vlastne na ňom zaujalo. Je to celé tak primitívne, trápne. No videl ale už aj horšie seriály a aj keď tento sa snaží zaujať celé sa to točí okolo nejakých nevydarených experimentov v konfrontácií s rodinným životom nedoceného vedca. Pre deti to určite nie je najlepšia voľba a to je ten problém, neviem si predstaviť pre ktorú vekovú skupinu je to vlastne dobrá voľba. Je to dosť trápne - americky - naivné a to mi na tom s odstupom času najviac vadí. Herecké obsadenie nič moc a niekedy je lepšia voľba nechať film filmom a nesnažiť sa nabaliť za každú cenu. Aj keď táto doba, velí zjavne k opačnej ofenzíve.(2.11.2010)