poster

Dívčí válka

 • Velká Británie

  Gladiatress

 • Slovensko

  Gladiátorky

Komedie / Dobrodružný

Velká Británie, 2004, 85 min

 • Damiel
  odpad!

  Scénář klopýtá jako kulhavá herka, bez ohledu na logiku. Tvůrci se totiž pokusili úspěch filmu postavit pouze na zřetězení „vtipných“ situací, které ale samy o sobě příliš mnoho smíchu nevyvolají. Pár gagů zavání coby nedobrá napodobenina Asterixe a Obelixe, něco je zase jako vystřižené z teenagerských komedií: uslyšíte různé tělesné zvuky, trapné hlášky typu „Ty jsi zfalšoval můj orgasmus“ nebo „Z dam ve zbroji se mi staví“ a tak dále.(30.6.2005)

 • lennyd
  odpad!

  Uh. Smirgut, Dwyfuc a Worthabouapig (Azizaprase v českém překladu) patří mezi bojovnice jakéhosi keltského klanu. Sice se mezi sebou moc nemaj rady, ale co už .. Jednoho dne klan (a celou Británii) napadnou Římané, a shodou okolností unesou Dwyfuc. Tak se jí její sestry vydávají zachránit.. Sice stupidní scénář, ale vůči tomu, jak celý film působí, tak je to zanedbatelné. Film, kde prdění, přisprostlé vtípky a stupidní humor hrají největší roli, si nic jiného než odpad nezaslouží ... Jediné co se povedlo, je hudba James Seymoura Bretta (mimo jiné dělal hudbu i k X-Menu).. Ale na to nemusíte koukat na film, stačí si pořidit soudntrack...(13.6.2004)

 • Valentin
  *

  Popravdě jsem britskou komediální show těchto tří hereček nikdy neviděl, ale těžko to může být tak špatné jako tenhle film, když je to tak populární. A nebo něco nechápu. Ulítlá nesmyslná komedie, kde jediným vtipným momentem je hlavní hrdinka jménem "Ani za prase", která při setkání s téměř každou ženou říká: "Jé ty máš prsa, já žádný nemám."(31.1.2011)

 • Chaospunx
  *****

  Nechápu špatné hodnocení tohoto filmu! Klasická suchá anglická komedie, ostrá jako břitva! ... protože mam blbý kozy a ksicht jako vdolek, tak si myslíte, že mě nemusíte vůbec poslouchat!.... Nemůžu si pomoci, ale film je vynikající s inteligentním i perverzním humorem! Asi ostatní "kritici" koukali na jiný film se stejným názvem!(7.6.2008)

 • Argondia
  *

  Protože tu hrají hned tři výborné komičky ze seriálu "Smack the pony" (Ženská liga), čekala jsem, že film bude na trochu lepší úrovni. Nejvíce se tu blýskla jednoznačně Doon Mackichan v roli Dwyfuc, ale scénář byl tak slabý, že to nebylo moc platné. První polovina byla zoufale trapná a ve druhé části se objevilo jen tak málo vtipných momentů, že si film ani přes celkem zdařilý hudební doprovod více než jednu hvězdičku nezaslouží.(28.3.2013)