Dívčí válka

Gladiátorky

Komedie / Dobrodružný

Velká Británie, 2004, 85 min

• Damiel

Scénář klopýtá jako kulhavá herka, bez ohledu na logiku. Tvůrci se totiž pokusili úspěch filmu postavit pouze na zřetězení „vtipných“ situací, které ale samy o sobě příliš mnoho smíchu nevyvolají. Pár gagů zavání coby nedobrá napodobenina Asterixe a Obelixe, něco je zase jako vystřižené z teenagerských komedií: uslyšíte různé tělesné zvuky, trapné hlášky typu „Ty jsi zfalšoval můj orgasmus“ nebo „Z dam ve zbroji se mi staví“ a tak dále.(30.6.2005)

• lennyd

Uh. Smirgut, Dwyfuc a Worthabouapig (Azizaprase v českém překladu) patří mezi bojovnice jakéhosi keltského klanu. Sice se mezi sebou moc nemaj rady, ale co už .. Jednoho dne klan (a celou Británii) napadnou Římané, a shodou okolností unesou Dwyfuc. Tak se jí její sestry vydávají zachránit.. Sice stupidní scénář, ale vůči tomu, jak celý film působí, tak je to zanedbatelné. Film, kde prdění, přisprostlé vtípky a stupidní humor hrají největší roli, si nic jiného než odpad nezaslouží ... Jediné co se povedlo, je hudba James Seymoura Bretta (mimo jiné dělal hudbu i k X-Menu).. Ale na to nemusíte koukat na film, stačí si pořidit soudntrack...(13.6.2004)

• Valentin

Popravdě jsem britskou komediální show těchto tří hereček nikdy neviděl, ale těžko to může být tak špatné jako tenhle film, když je to tak populární. A nebo něco nechápu. Ulítlá nesmyslná komedie, kde jediným vtipným momentem je hlavní hrdinka jménem "Ani za prase", která při setkání s téměř každou ženou říká: "Jé ty máš prsa, já žádný nemám."(31.1.2011)

Nechápu špatné hodnocení tohoto filmu! Klasická suchá anglická komedie, ostrá jako břitva! ... protože mam blbý kozy a ksicht jako vdolek, tak si myslíte, že mě nemusíte vůbec poslouchat!.... Nemůžu si pomoci, ale film je vynikající s inteligentním i perverzním humorem! Asi ostatní "kritici" koukali na jiný film se stejným názvem!(7.6.2008)

• Argondia

Protože tu hrají hned tři výborné komičky ze seriálu "Smack the pony" (Ženská liga), čekala jsem, že film bude na trochu lepší úrovni. Nejvíce se tu blýskla jednoznačně Doon Mackichan v roli Dwyfuc, ale scénář byl tak slabý, že to nebylo moc platné. První polovina byla zoufale trapná a ve druhé části se objevilo jen tak málo vtipných momentů, že si film ani přes celkem zdařilý hudební doprovod více než jednu hvězdičku nezaslouží.(28.3.2013)