Deníky červených střevíčků

• USA Red Shoe Diaries (více)
Drama / Romantický / Erotický
USA, 1992, 66x30 min

David Duchovny, Rubi Zack, Christina Fulton, Audie England, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Margaret Cho, Elina Madison, Lisa Arturo, Arroyn Lloyd (více)

Tento seriál byl uváděn v polovině 90. let na TV NOVA. Jelikož se jednalo o erotický seriál, tak byl vysílán v nočním čase. Každý díl byl plný sexuální posedlosti, erotické fantazie, čisté lásky a tajné vášně. (duklak2)

Pohrobek odpad!

Když mně bylo asi osm, považoval jsem to za "uměleckou erotiku". Holt to jsem ještě mnoha věcem příliš nerozuměl. ()

tron

Iste, DENNÍKY ČERVENÝCH ČRIEVIČIEK sklamú každého, kto čaká nenásytne oplzlú porciu nádherného sexu, pretože príbehy, ktoré David Duchovny (tesne pred vkĺznutím do ďalšieho seriálu, AKTOV X) rozpráva, sú erotické; rozdiel medzi erotikou a pornom by mal byť každému zrejmý. Ja si na výsledok nesťažujem a beriem tú hŕstku nerealisticky „dokonalých“ sexuálnych aktov ako príjemnú rozprávku na dobrú noc. ()

Faidra

To je neuvěřitelné, čeho všeho je schopný člověk, neschopný v noci usnout. Třeba i nechápavě zírat na obrazovku, na níž se odehrává to, co se v Denících červených střevíčků obvykle odehrává. Proč ta hvězdička? Sexu a Duchovnymu se odpad nedává. ()

gudaulin

V podstatě mohu souhlasit s komentářem uživatele Trona. Nemyslím, že by tento seriál byl nějakou špičkou televizní tvorby v oblasti erotiky, ale řadit ho mezi ten největší šunt, který spolehlivě poráží dokonce i zhovadilosti pana Simandla nebo tupé a vulgární německé erotické komedie, je vážně omyl. Toto hodnocení vzniká jednoduše tak, že si dnešní uživatelé vzpomenou na zklamání, kdy před lety čekali nějaké fajn porno a ono nic. Seriál šel u nás v první polovině 90. let, tuším, že v roce 1992 a reprízován byl o rok později. Od té doby se už na obrazovkách neobjevil. Takže zůstala jenom vzpomínka na nenaplněné očekávání. To, co má přinášet, tedy decentně pojatou nahotu a smyslnost, to taky divákovi poskytne. Reálné hodnocení by se mělo pohybovat někde okolo průměru. Celkový dojem: 45 %. ()

Segrestor odpad!

Odpad aneb jak jsem jednou za mlada marně čekal na televizní erotiku. Z Red Shoe Diaries bych to rád přejmenoval na Red Shoe Diarrhea. ()

NinadeL

Mínus Duchovny a pohoda. Díly The Bounty Hunter s Claire Stansfield a Love at First Sight a Burning Up s Alex Tydings jsou nezapomenutelné. ()

Trellíno

Klasická erotika na Nově. Chlap je zabalenej v dece, ženská je ve spodním prádle, sedí mu na hrudníku a k tomu všemu křičí že zažívá nejlepší sex svého života. No když člověk nemůže v noci usnout, tak s přimhouřením obou očí se to zvládnout dá. Ale je to opravdu jen pro zasmání. ()

Ruut odpad!

Co tohle sakra mělo znamenat? Erotiky ani za mák. snad jen pár odhalených prsou. No na to že to tuzemská televize prezentovala jako erotický seriál proklatě málo. ()

klerik

Tiež tak celkom nechápem v čom je problém. Je to presne to, čo to má byť a vystriedalo sa tam pár zaujímavých hercov a herečiek. Stačí si uvedomiť, aký je rozdiel medzi Zalmanom Kingom a Larry Flyntom a budete spokojní... ()