F1: Touha po vítězství - Série 3 (2021) (série)

Do poslední chvíle (S03E10)

(epizoda)
  • Velká Británie Down to the Wire
Dokumentární / Sportovní
Velká Británie, 2021, 39 min

Racing Point vyzve McLaren a Renault v závěrečném dějství sezóny v Abú Zabí. Hamilton popisuje, jaké to v F1 je pro černochy. (Netflix)

TeeAge

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je smutné, keď niečo, čo milujete, je zašpinené témami, ktoré nie sú akýmkoľvek spôsobom súčasťou podstaty športu. Politická korektnosť pácha jednoznačne viac škôd, než dobra, a polarizuje spoločnosť do extrémnych ľavých a pravých strán. Hnutia, ktoré aktuálny majster sveta f1 prináša a propaguje cez kanály športu sú vo svojej podstate práve zdrojom extrémistického uvažovania o tom, ako sa inak naozaj vážne témata majú riešiť. Som presvedčený o tom, že veľa ľudí zažíva behom svoho života rôzne ujmy, či už psychického alebo fizyckého rázu, kde môže byť podnetom pôvod, národnosť či viera. Mám s tým tiež bohaté skúsenosti, a verím, že riešením nikdy nebolo vytvorenie hnutia s rasistickým názvom, ktoré bude propagované takým agresívnim spôsobom, že vyvolá len ďaľšie nepokoje a polarizáciu. Verím, a viem podľa vlastnej skúsenosti, že riešením na otázky nárosdnosté, rasové, či viery sú jedine VZDELANIE a CHCIEŤ POCHOPIŤ. ()

Marze

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vypraveni je to strhujici. Nejvetsi thriller probiha mimo zavodni drahu. Koronavirus je zde na okraji a prevazuje touha po vitezstvi.Tento sport je zda se velmi nelitostny. Spolumajitel zavodni staje Mercedes zminuje unavu z cestovani a dodava "Musim se rozhodnout, jestli chci zustat na tanecnim parketu, nebo prejit na balkon". ()