Zlatá horečka: Ztracený důl Davea Turina

Scénář:

Ginita Jimenez

Hudba:

Didier Rachou

Ostřílený zlatokop Dave Turin je odborníkem ve svém oboru. Strávil několik let po boku Todda Hoffmana a kvůli neúnavnému pátrání po zlatu si získal přezdívku „Buldozer Dave". Po dvouleté přestávce začíná využívat své odborné znalosti a různé sponzory, aby pomohl rodinám, které se rozhodnou zachránit své krachující doly a udělat z nich ziskové podniky. V této řadě procestuje celé území USA od severu až k jihu. Bude pátrat po opuštěných nalezištích a hledat to, které vydělá majlant. Na své cestě od Yukonu až k nevadským pouštím se Dave setká s úžasnými příběhy lidí. Všechny mají jedno společné: jejich hrdinové se bez ohledu na těžké podmínky a riziko, kterému musí čelit, hledání zlata nevzdávají. (Discovery Channel)

Likan7

Zlatá horečka je fajn pořad. Za ty roky jsem si na ty party zvykl a baví mě to. Jenže nechápu, proč vznikají další a další spin-offy. Divoká voda je nuda, Parkerova cesta těží jen z Parkera a ve třetí sérii ani to už nestačilo. Teď přišel na řadu oblíbený Dave Turin a já se těšil na mýho oblíbence. Jenže je to další fail. je to moc krátké, nudné, prázdné. Jako bych se vrátil k první sérii hlavního pořadu, kde tvůrci nevěděli co a jak. Nechápu smysl tohoto pořadu. Pokud se příští rok Dave vrátí a s ním i Discovery, musí se hodně změnit. Nevadí mi koukat na Zlatou horečku 2, ale tohle je takový trailer na něco, co jsem nedostal. ()