Reklama

Reklama

Alias

(seriál)
všechny plakáty
Dobrodružný / Akční / Sci-Fi / Thriller
USA, (2001–2006), 73 h 30 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

J.J. Abrams

Hrají:

Jennifer Garner, Ron Rifkin, Kevin Weisman, Victor Garber, Carl Lumbly, Michael Vartan, David Anders, Merrin Dungey, Bradley Cooper, Mía Maestro, Lena Olin (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(5) / Epizody(105)

Obsahy(1)

Sydney Bristowová je na první pohled obyčejná vysokoškolská studentka, která si přivydělává v bance. Ve skutečnosti však pracuje jako agent pro tajnou organizaci. Když zjistí, že vlastně pracuje pro nepřátele státu, začne působit jako dvojitý agent... (TV Prima)

Recenze (167)

PogoJoe 

všechny recenze uživatele

Kvalitně natočený špionážní seriál se sympatickou hlavní představitelkou, skvělou hudbou, atmosférou a dobře napsanými příběhy. Po vynikající druhé sérii přidávám jednu hvězdičku, protože tahle série má vše na nejvyšší úrovni: scénář, režii, hudbu, výpravu, herce. Je to adrenalin, napětí, neustálá zvědavost, jak to bude pokračovat, až se z toho stává návyková věc. Jeden z Top seriálů všech dob! Mám s čím srovnávat a věřte, že rozhodně nepřeháním! ()

Ivusha 

všechny recenze uživatele

V první řadě to chce přetrpět pár prvních dílů, které nejsou až tak zajímavé... pak se ale Sydney rozjede a nezastaví se téměř vůbec:-) Druhá sezóna je excelentní a Alias válí! Kdo by po posledních pěti minutách téhle sérky přestal koukat, je naprostý pošuk!:D Třetí série trochu ubírá na tom letu, ale stále je to naprosto skvělé pokoukání... Zatímco čtvrtá season začíná malinko ztrácet dech a nabírá ho až v závěru. Pátá série je sice malinko překombinovaná, ale opět se vracíme do toho skvělého kolotoče, kde se stále něco děje. Alias je proste skvělý seriál, který stojí za vidění. ()

Reklama

daEmoNickY odpad!

všechny recenze uživatele

Problem neni na vasem prijimaci. Nesledujete cernobily nybrz barevny serial! Cernobily barevny serial. Hlavni hrdinove jsou syte dokonali. Spatnaci jsou dehtove zly. Chytry chlapik je palcive trapny. Postavy jsou vyrazne jako lupy na snehu. Akce mi pripomnela JCVD a Stevena. Vzpominate jak Steven Seagull rad tahal za vlasy? Ona hrdinka je holka a tak se ji to promiji. Ani neni divu. Sea - gal (eng.) = morska holka. Proc odpad? Divat se na to da, ne? Moc se da take pit. Jde tu o horsi casy. Casy, kdy CSFD prejde na aritmeticky prumer. Pak tento serial dostane zaslouzenejch 35. Muhahaha. ()

Chrysopras 

všechny recenze uživatele

Zprvu velmi chytlavá záležitost, kvůli které jsem neváhal ponocovat a dost jsem jí hltal. S přibývajícími díly a zejména sériemi se ale vršily stále méně pravděpodobné a sobě podobné zápletky, které vrhly seriál do průměru. To je případ nejednoho seriálu. Platí zde prosté "méně je někdy více" a jde o dan za komerční úspěch, kdy už v podstatě seriály nejsou psány v uzavřeném celku, ale podle sledovanolsti jsou libovolně natahovány. Žel to málokterý team autorů ustojí... ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Alias mě zase tak moc nenadchl. Jistě je to něco nového, ale na 24 to zdaleka nemá. Jennifer Garner u mě nebude nikdy dobrá herečka jako spíš pěkná herečka. Možná že za mé průměrné hodnocení může časově vynikající zařazení do programu naší komerční televice H@vna. Možná za to může i fakt, že jsem netušil jeden vynikající tah naší vaší televize, a sice zařazení dalšího dílu ihned po skončení toho prvního, čímž jsem přišel o jeden díl. Když se tak ohlížím, ano mé znechucení nad TV H@vna zde mohlo hrát roli. A nebo také ne. Podobné serály zde v CZ vždy chyběly. Já jen čekám až uvedou některý ze seriálů Lost či Prison Break. Podle ohlasů to jsou vynikající dílka, které bych neměl minout. Ale jak znám H@vna, seriál uvedou nejlépe po půlnoci. Alias si musím sehnat na DVD, abych jej mohl s čistým svědomím znovu ohodnotit. Třeba bude zážitek lepší než v TV. Uvidíme... ()

Galerie (521)

Zajímavosti (49)

  • Teroristu McKenase Colea si ve třech epizodách (12. a 13. epizoda v 1. serii a 13.epizodě 3. serie) zahrál režisér Quentin Tarantino, který je velký fanoušek seriálu. (Narcis)
  • V první sezóně je kódové značení Sydney pro SD-6 „Bluebird“ a pro CIA „Freelancer.“ (HellFire)
  • Jennifer Garner v seriáli absolvovala svoj režisérsky debut. Stalo sa tak v roku 2005 v epizóde "In Dreams" (Snívanie). (martin1m2)

Související novinky

Hollywood touží po Abramsovi

Hollywood touží po Abramsovi

04.11.2018

Podle čerstvých zpráv se několik velkých studií v těchto dnech uchází o režiséra a producenta J.J. Abramse (Star Trek, Star Wars: Síla se probouzí). Ten by tak podle všeho měl v nejbližší době… (více)

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

12.12.2016

Režisér Star Treku a sedmých Star Wars zatím neoznámil svůj další celovečerák, na televizní scéně ale zůstává plně činný. Ačkoliv se o Westworld staral hlavně Jonathan Nolan, jednalo se o Abramsovu… (více)

Hon na Kennetha Branagha

Hon na Kennetha Branagha

30.03.2012

Nebo také Vysoká hra Kennetha Branagha či Jasný Kenneth Branagh. Už asi tušíte, co naznačujeme. Studio Paramount Pictures se už několik let pokouší vrátit na plátna kin agenta Jacka Ryana. Kandidáty… (více)

Rodinná špionáž od J.J. Abramse

Rodinná špionáž od J.J. Abramse

04.10.2009

To už tady přece bylo, řeknou si fanoušci Aliasu. Kdepak, tam šlo o otce a dceru. V novém seriálu od zázračného tvůrce a producenta budou pro špionážní agenturu pracovat manželé. Zkrátka, něco jako… (více)

Reklama

Reklama