Reklama

Reklama

Alias

(seriál)
všechny plakáty
Dobrodružný / Akční / Sci-Fi / Thriller
USA, (2001–2006), 73 h 30 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

J.J. Abrams

Hrají:

Jennifer Garner, Ron Rifkin, Kevin Weisman, Victor Garber, Carl Lumbly, Michael Vartan, David Anders, Merrin Dungey, Bradley Cooper, Mía Maestro, (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(105)

Obsahy(1)

Sydney Bristowová je na první pohled obyčejná vysokoškolská studentka, která si přivydělává v bance. Ve skutečnosti však pracuje jako agent pro tajnou organizaci. Když zjistí, že vlastně pracuje pro nepřátele státu, začne působit jako dvojitý agent... (TV Prima)

Recenze (167)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Takže, trvalo to čtyři roky než se jedna z našich komerčních televizí (ano, ta která nás častuje Silvestrovskými Tanečními Hodinami a podobnými zvěrstvy) rozhoupala a dotlačila svým divákům tenhle po všech stránkách kvalitní akční seriál - teda až na logiku děje, ale o tu tady ani v nejmenším nejde;). Ale dočkali jsme se a já si během třetí série vypěstoval takový návyk na Melissu George, že jsem ochoten přísahat že roztomilejší a víc sexy totální blond mrchu jsem neviděl. Mazlymazlymazly;) Celý seriál je vybaven skvěle zvolenou hudbou nejen autorskou, ale i z kategorie various artists. A vůbec největší zážitek? Jenn s blond mikádem jen v bílých postelových sexyhadříkách... Z čehož si asi můžete udělat úsudek o tom, jestli jsem tvůrcům seriáu jejich záměr sežral i s navijákem nebo ne;) Po všech těch pěti sériích mám pro tento takřka výhradně pozlátkový seriál solidních 80% a special thanks za to, že jsem objevil krásnou Míu;) ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Krása. Jenn Garner je poprvé opravdu hezkou holkou z Ameriky a zahodila převlek Elektry z jejího spinoff-u i původního Daredevila. Konečně !!! J. J . Abrams jako další scenáristický pánbůh, který zachraňuje kvalitu amerických seriálů a občas si zkusí i režisérskou stoličku, která mu svědčí víc než se dalo čekat. Pokud nesledujete seriál od začátku přijdete opravdu o mnoho. Nejsou to jen maličké vtípky, které přiletí ze strany vynálezce, ale také přerod všech ppostav, které se po 5 sezon vyvíjejí. Jako věrný fanoušek, který dokončil všech pět sezon a nelitoval vůbec ničeho, můžu pouze doporučit, ale nečekejte čistou špionážní akci. Zde jde o víc. Akce se míchá s psychologií, s mystikou, se sci-fi. Je tu vše co dnešního diváka může zajímat, ale i odradit. Pro mě osobně jde o jeden z nejlepší seriál posledních 10 let, který na poli Jednu dobu vládla ER a Chicago Hope, ale teď je čas dětí J.J. Abramse. První dvě série vysílala televize AXN a Nova. Nova nepochopila potenciál seriálu(bohužel vzhledem ke gramotnosti našeho národa sledujícího Rodinná pouta to možná i chápu) a vysílala ho hluboko v noci. Pekelný zvrat na konci druhé série je opravdu jen pro labužníky. Kdo se časovém skoku dokáže nepodívat na další díly opravdu je ztracený případ. Seriál perfektně v každé sérii graduje a nabírá nové a nové otáčky mnoha směry. Z hrdinů se stávají záporáci, ze záporáků hrdinové. Všemu stojí jedna studentka, kterou před 500ty lety vynálezce Milo Rambaldi označil jako "Tu, která svou silou zničí vše....". PS: musím se smát, když milovníci Lost-u vidí ve svém seriál něco geniálního a originálního. Všechny fígle si JJ odzkoušel právě na Aliasu(a to nemluvím o MI3, který je doslova dražší díl seriálu Alias s jiným hlavním hrdinou). ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Kvôli J.J.Abramsovi som dal tomu šancu, čo to povie ale až v roku 2021. Nuž pre dnešnú dobu to je len taký skôr ľahký špionážny thriller, taká nie moc vážna oddychovka, kde dej beží ako na bežiacom páse a závažné situácie sa riešia na počkanie, tobôž likvidácia jadrovej zbrane. Je vidieť že tu sa J.J.Abrams ešte len rozkukával aby to postupne na plno odpálil vo svojich kino peckách M:I:III, Star Trek, Star Wars. /60%/ ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Michael Giacchino: 1. Main Title ,2. Dissolved ,3. Red Hair Is Better ,4. Spanish Heist ,5. Double Life ,6. Tunisia ,7. In the Garden ,8. Looking for a Man ,9. Anna Shows Up ,10. Home Movies ,11. On to Paris ,12. Page 47 ,13. The Prophecy ,14. Badenweiler ,15. Arvin at the Poles ,16. Sleeping Beauty ,17. Blow'd Up ,18. It's Not the C.I.A. ,19. Oh My God!!!! ,20. The Tooth Doctor ,21. It Was Anna ,22. Wet Suits ,23. Ball Buster ,24. The End? ,25. Bristow & Bristow ,26. SD-6 Dance Party , ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Studium vysoké školy mi kdysi dávalo pořádně zabrat, ale v USA to pravděpodobně bude časově nenáročný koníček. Důkazem budiž třeba taková Sydney Bristowová, která kromě studia hravě zvládne vykonávat falešnou práci, oblbovat dnem i nocí přítele, dvojitě agentovat, laxně konverzovat mnoha světovými jazyky a spolehlivě chránit bezpečnost světa. Mužskému i lesbickému publiku se navíc zavděčuje přiléhavými pracovními kostýmy, kvůli kterým dětinsky zaokrouhluji své hodnocení nahoru. ()

Galerie (521)

Zajímavosti (49)

  • Jedná se o první práci Michaela Giacchina pro J.J. Abramse. Ten ho objevil skrze soundtracky her od DreamWorks Interactive, které hrál. (Brousitch)
  • Výroba Rambaldiho hodin spolkla 5,000 dolarů. (HellFire)
  • V pilotní episodě, kdy je Sydney nachytána na párty strážemi, říká, že její šéf „Ron“ by nebyl rád kdyby zjistil, že pila. Arvina Sloana hraje Ron Rifkin. (HellFire)

Související novinky

Hollywood touží po Abramsovi

Hollywood touží po Abramsovi

04.11.2018

Podle čerstvých zpráv se několik velkých studií v těchto dnech uchází o režiséra a producenta J.J. Abramse (Star Trek, Star Wars: Síla se probouzí). Ten by tak podle všeho měl v nejbližší době…

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

12.12.2016

Režisér Star Treku a sedmých Star Wars zatím neoznámil svůj další celovečerák, na televizní scéně ale zůstává plně činný. Ačkoliv se o Westworld staral hlavně Jonathan Nolan, jednalo se o Abramsovu…

Hon na Kennetha Branagha

Hon na Kennetha Branagha

29.03.2012

Nebo také Vysoká hra Kennetha Branagha či Jasný Kenneth Branagh. Už asi tušíte, co naznačujeme. Studio Paramount Pictures se už několik let pokouší vrátit na plátna kin agenta Jacka Ryana. Kandidáty…

Rodinná špionáž od J.J. Abramse

Rodinná špionáž od J.J. Abramse

04.10.2009

To už tady přece bylo, řeknou si fanoušci Aliasu. Kdepak, tam šlo o otce a dceru. V novém seriálu od zázračného tvůrce a producenta budou pro špionážní agenturu pracovat manželé. Zkrátka, něco jako…

Reklama

Reklama