Nowhere

Thomas Michael

Christian Bielz

Kostýmy:

Rosie Fex

Tým basketbalistek mi přišel jako zlá školní sekta. Ano, byly tam nelogické věci a místy debilní chování postav, ale dalo se to zkousnout. Kromě dvou policajtů se ve filmu objevují jen ženské a to je možná ten problém. Škoda toho zpackaného konce na to, že to byla bývala vojanda, tak hodně zklamala. Dávám 55%(5.7.2019)

• Marze

Přistál jsem zas ve špatném vesmíru? Čekal jsem víc od příběhu, který je založen na několika podobných skutečných událostí. Například 19 letá roztleskávačka Natasha Atchley byla nalezena spálena a mrtvá v roce 1992 po tom co šla v malém texaském městě na párty. Příběh tedy není vůbec nový, ale má lepší konec. Matka si samozřejmě hned získá sympatie. Vezme věc do svých rukou a začne vyšetřování. Začne objevovat podivná tajemství související s basketbalovým týmem. Herecké obsazení bylo dobré. Je zde poselství, že špatní lidé dostanou co si zaslouží. Film sebral prvky ze skutečného života a dramatizoval je pro televizi.(9.4.2020)

Pamatuje Searching? https://www.csfd.cz/film/586217-patrani/prehled/ tak při sledování tohohle filmu jsem měl místy deja vu jen jsou zde menší rozdíly. Největší problém v tomhle filmu je v tom, že je strašně předvidatelný už od zmizení dívky je na 90 procent jasné kdo za tím stojí jelikož většina postav se hned na začátku představí a pozorný člověk si to postupně pospojuje. Dále pak nechápu proč poslední dobou dávají do filmů někoho kdo je veterán války v Iráku, Afghánistánu a bůhví ještě kde jestli si tím jako léčí komplexy nebo nevím co. Když pominu tyhle 2 věci tak se jedná o nadprůměrný thriller jen je škoda, že na konci není nějaký dovětek kolik ty dotyčné dostaly trest.(6.7.2019)

• Morholt

Matka s dcerou se přestěhují do vidlákova a krátce na to se holka ztratí. A tak jí všichni hledají. Nic víc. Bezkrevné, nudné a aby toho nebylo málo, režisér se ani nesnaží zavést diváka na slepou kolej a hned po zmizení de facto ukáže na viníka. Korunu tomu nasadil rádoby vypjatý závěr, který byl spíš k smíchu. Herecky také nic moc a představitelka matky je zralá na ránu hned od začátku. 15% a to jen proto, že z Kanady už přišly mnohem větší hrůzy.(19.8.2019)

Na film som sa nechal zlákať jeho názvom. Mám totiž v obľube filmy z vidlákova, kde každý pozná každého a o každom vie, čo žral na večeru a ktoru rukou si ráno utrel riť na hajzli. Tiež plagát k filmu vyzeral príťažlivo. Od prvých minút sa vie hned, čo bude následovať, ale akosi si ma to vtiahlo do deja a nepustilo až po záverečné titulky. Hoci je tam pár momentov pritiahnutých za vlasy, film mi svojim tempom a dramatickými momentami nedovolil používať mozog čo sa mi dnes, po náročnej piatkovej šichte, mimoriadne perfektne hodilo. Nehanbím sa tomu dať preto 4 hviezdičky.(7.6.2019)

• - Film je inspirován skutečnými událostmi. (Tejkina)