Reklama

Reklama

Pokémon: První film

  • Japonsko Pocket Monsters: Mewtwo no gyakushū (více)
Trailer

Obsahy(1)

Animovaný film založený na úspěchu japonských televizních seriálů a Nintendo her je situován do fantastického světa obydleného vedle lidí také 150 druhy imaginárních příšerek, nazývanými Pokemon. Každá z nich má nějaké speciální schopnosti a dovednosti. Čekatel na titul Mistr Pokemon Ash Ketchum, jeho přítel profesor Oak a další přátelé spojí své síly s elektricky nabíjeným Pokemonem zvaným Pikachu. Jejich rivalové Jesse, James a Meowth, známí jako Raketový tým se snaží Pikachu ukrást a s jeho pomocí získat nadvládu nad všemi Pokemony. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (141)

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Skvělý film, která poselství dovedl k dokonalosti. Své děti rozhodně nechám (přiměju) dívat se na pokemony, protože v málokterých pohádkách je tolik naučných a poučných vět/situací/reakcí a navíc krásně zabaleno do přítelství. Pokemony miluju a je mi na blití z hodnocení csfd a těch rádoby kritiků tady. Nikdo z nich určitě neviděl pořádně ani jeden díl. Absolutně, ale absolutně nechápu, co je na pokemonech špatně a proč české populaci tak vadí. Třeba takový krteček je sice hezký na pohled, ale naučí děti ledatak že krtek hrabe noru....nuda. U krtka jsem brečela jen když byl nemocný orel. U pokemonu brečím kdykoli, kdy se Pidgeottovi skřiví jediný jeho žlutý nebo červený vlas (je to vlas, nebo dlouhé peří?) na hlavě. ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Pokémon je moje láska, která umře až se mou na smrtelné posteli (možná mě srazí vlak, přejede auto, spadne se mnou letadlo, sežere mě žralok, nebo dostanu infarkt ze zdejšího hodnocení, no prostě dokud neumřu, budu je milovat :o) Takže můj první zhlédnutý film s Pokémony neskončil jinak než, že se moje láska více prohloubila :o) Přiznám se bez týrání a beze studu, já tu žlutou potvoru, co dělá Pika-pika miluji i ty ostatní zrůdičky, kvůli kterým dokáži vyloudit slzičky, tak jako ony pro Ashe :o) A díky ty příšerce Mňu si snad i oblíbím růžovou :o) Rakeťáci zase mizí ze scény :o) ()

Reklama

dO_od 

všechny recenze uživatele

#41 V podstatě ta stejná japonská hrůza stejně jako seriál (a další dvě pokračování), ale i tak mě to jak malého donutilo k vypůjčení VHSky alespoň 3x za prázdniny. Tenkrát mě ten film prostě bavil, na to musím přihlédnout. Obzvláště v době, kdy se na nás chrlí mnohem větší srajdy než (většinou) neškodní mazlíci se super schopnostma, kteří proti sobě občas bojují za doprovodu infantilních hlášek, které jsou tak naivní až jsou vlastně docela vtipné. Žádná převratná animace, žádný poutavý příběh, ale také žádná obscurní zvrácenost, která by lidem působila nemalé žaludeční problémy - pokemoních 30%. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Kenneth Lampl a John Lissauer a Ralph Schuckett: 1. Pokeman Theme - Billy Crawford [3:23] ,2. Don't Say You Love Me - M2M [3:46] ,3. It Was You - Ashley Ballard with So Plush [4:18] ,4. We're A Miracle - Christina Aguilera [4:12] ,5. Soda Pop - Britney Spears [3:24] ,6. Somewhere Someday - 'N Sync [4:08] ,7. Get Happy - B*Witched [3:06] ,8. (Hey You) Free Up Your Mind - Emma Bunton (a.k.a Baby Spice) [3:24] ,9. Fly With Me - 98 Degrees [3:53] ,10. Lullaby - Mandah [4:01] ,11. Vacation - Vitamin C [3:20] ,12. Makin' My Way (Any Way That I Can) - Billie [4:26] ,13. Catch Me If You Can - Angela Via [3:28] ,14. (Have Some) Fun With The Funk - Aaron Carter [3:35] ,15. If Only Tears Could Bring You Back - Midnight Sons [4:03] ,16. Brother My Brother - Blessid Union Of Souls [3:49], ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Ach, jak já to milovala... Navíc i teď si film kdlidně pustím a je mi šumák, co si kdo o tom myslí ;-)) Akorát přemýšlím, proč je to pro vás tak špatný film. Kvůli tomu, že tam figurují pokémoni? No a co? Příběh je někdy snad i stokrát lepší než lecjaké americké oblbováky a to dostávají za 4* ... No nic, pokémoni jedou... ()

Galerie (71)

Zajímavosti (3)

  • Ve filmu navazujícím na seriálová dobrodružství můžeme slyšet Pokémona poprvé doopravdy mluvit, přestože neotvírá ústa. Pokémon Mewtwo používá ve filmu lidskou řeč namísto vydávání obvyklých pokémonních citoslovců, často totožných se jménem daného Pokémona. (FFilipCZ)
  • Keď ide Fergus ku Gyaradosovi po tom, čo Mewtwo odrazil jeho Hyper Beam, môžeme vidieť na zadnej strane Nidokinga, ale Fergus má Nidoqueena. (patrik1177)
  • Keď sa Brock pozerá na obraz sestry Joy, v detailnom zábere naň Brock vrhá tieň, ale v predchádzajúcom zábere nie. (patrik1177)

Reklama

Reklama