Epizody(10)

Kimino pátrání po nelegálním překupníkovi zbraní Boba vrhne do další nebezpečné operace v utajení. Hranice mezi spravedlností a pomstou se začne rozmazávat. (Netflix)

hony23

3x sláva, druhá série je skoro stejně dobrá, jako ta první! Charismatický Bob jako agent v utajení si tentokrát hodlá došlápnout na obchodníky se zbraněmi, ale neustále ho také pronásledují události z 1.série, jejíž dějová linka stále na pozadí pokračuje. Scénáristé se zde opravdu vyřádili a připravili nám několik infarktových momentů, byť občas už jdou přes čáru uvěřitelnosti. Hlavní záporák JP mě bavil ještě víc, než Ferry z řady první. Tento seriál prostě baví a nenechá diváka v klidu vydechnout, takže sem s 3.sérií! ()

hanagi

Oproti poměrně reálné první řadě se ve dvojce scénáristé celkem výrazně utrhli ze řetězu. Co chybí na uvěřitelnosti, to vynahradili zběsilou akcí a množstvím téměř infarktových situací, ve kterých se zdálo, že už se nedá nic zachránit. Moc mě bavila 8. epizoda - jak to vypadá, když má agent v utajení opravdu špatný den. ()

bearmeedek

První dvě epizody byly pro mě jakýmsi zklamáním. Byl jsem zvyklý na ten kemp a jeho atmosféru a nic z toho tady nebylo. Potom už se to rozjelo a i já se chytnul. U spousty situací jsem nevěřil v jejich reálnost, ale tím se tady vytvářelo dost velké napětí, takže jsem jim to raději všechno "věřil". Chytře (i smutně) vykličkovali z prvního příběhu a zcela nenásilně nechali prostor na nějaké - možná příště. ()

emma53

Několikrát se mi stalo, že jsem si tady řekla: "To snad není možný", ale pak jsem to rozdýchala a byla jsem zvědavá jak tohle může jenom skončit. Na konci každého dílu se jim podařilo loupnout tam nějakou pecku, abych jela dál a dál.... no co mám povídat, bábrlinka byla k zakousnutí, kdo by to do ní řekl? Brácha byl zas moc velký chytrolín a já myslím, že ten mě nervoval asi nejvíc. A Bob s Nathalií byli dobře vybraní do svých rolí, stopáž byla tak ok, takže za mě je to čtverec s pěkně zaoblenými rohy. Freedy a jeho kausa není dle mého ještě komplet dohraná, takže uvidíme, kdo ví..... ()

klukluka

Tahle série se z mého pohledu vyznačuje značným množstvím náhod na samé hranici uvěřitelnosti a velkou roli tady hraje určitá hloupost hlavních aktérů vydávaná často za odvahu. Efektem je divácké napětí a obvyklá radost a následné uvolnění z opakovaných zdarů, bez kterých by seriál nemohl fungovat. Navzdory těmto scénáristickým berličkám pro mě byla druhá řada seriálu Undercover těžce návyková a nemohl jsem se dočkat, až si k němu budu moct opět sednout. S faktorem šťastných náhod mi došla trpělivost v závěru, ten happy happy happy end mě lehce rozladil. Bob je tahoun, ale kvůli dobrýmu kinu bych ho obětoval. ()