Všem klukům: P.S. Stále tě miluju

(pracovní název)

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2020, 102 min

• oveckaoa

Oproti prvnímu dílu hodně kvalitativní sešup směrem dolů. Zhruba do 20 minuty se to úplně vyšťaví a pak se to táhne jak Velká Čínská Zeď. Nová postava bývalého přítele je tam dá se říct na sílu, aby to mělo jako by děj čekal jsem, že tam bude nějaký rozkol, že si bude vybírat , který kluk se jí líbí více místo toho je tam tak 20 minut a kromě konce se nepokusí o nic. Zachraňuje to pouze závěrečná scéna pak ta scéna s vypouštěním lampionů štěstí a to, že na konci měla pěkné šaty. Snad už to další díly mět nebude pak už bych tak hodný nejspíše nebyl.(14.2.2020)

"To All the Boys: P.S. I Still Love You" ako pokračovanie "To All the Boys I've Loved Before" nie je moc dobre zvládnuté. Postavy sú stále dobré, no tentokrát si podľa mňa užijeme menej humoru, menej dobrej romantiky a viac klišé a predvídateľných situácií. Atmosféru film má, rovnako sú tu aj scénky, ktoré vedia celkom zaujať, no výsledok nie je to, čo som očakával. Larina mladšia sestra je tu tentokrát veľmi na okraj. Jej priatelia sa tiež dostávajú na druhú koľaj a skôr sa to stalo typickým romantickým filmom, kde sa musí hrdinka rozhodnúť medzi dvoma nápadníkmi. Jej súčasným, alebo novou možnosťou. Najlepšie momentky prichádzajú podľa mňa na záver, kde si Lara Jean uvedomí, že nie je postava z rozprávky a nebude nič dokonalé. A vnútorne sa musí vyrovnať sama so sebou a svojimi vnútornými pocitmi. Až potom môže vzťah skutočne fungovať. A to je podľa mňa veľmi dobrá lekcia. Pretože je potrebné si upratať vo svojej hlave, aby vzťah mohol fungovať. A tento film to spracováva veľmi príjemnou metódou. Napriek tomu, že sa tu dostalo veľa klišé, tak aspoň trošku oceňujem, že niektorým klišé sa film naopak vyhol. Veľmi sa mi ešte aj páči momentka medzi Larou Jean a Gen. A budete vedieť ktorá. Tá na strome. Film má srdce a za pozretie film stojí. Ale nepôsobí tak príjemne a vtipne ako prvýkrát. Je to proste pokračovanie, ktoré je v pohode, ale nič extra. Zvážte si sami a uvidíte. Hodnotenie: B-(13.2.2020)

Oproti prvnímu dílu je toto vlastně jen zbytečná nastavována kaše. ALE! Pořád zde skvěle funguje casting, hudba je opět perfektně vybrána a pořád to má takový ten poťouchlý teenage feel-good feeling, jenž se ve filmech poslední doby přeci jen příliš nevyskytuje. Takže sice zklamání, ale rozhodně pořád příjemné a koukatelné.(14.2.2020)

Bohužel pokračování filmu To all the boys I loved before se moc nepovedlo. Vlastně to bylo zbytečný točit. Nic nového se nedozvíme, krom menšího zvratu, že tehdy v prvním díle Peter nečekal ve vířivce na Laru Jean, ale na Gen. To je všechno! Dokonce i to přivedení dalšího kluka, kterýho milovala bylo zbytečný. Všechny postavy se jakoby odsunou na jinou kolej, včetně Petera i její mladší sestry a film působí hrozně krátce. A humor už tam není skoro žádnej. Jediné co se tam opět povedlo, byla zvolená hudba, kostými a scénografie. Barevně i scénicky ten film působí opravdu hezky, jen to zpracování příběhu se opravdu moc nepovedlo. Přesto je to takový průměrný teen film a tak hodnotím 3 hvězdami.(15.2.2020)

• ještěžiju

Opět koukatelné, opět dobře zvolená hudba a za mě velké viditelné plus, hlavní představitelka zapracovala na hereckém umu a jsou ji ve tváři daleko víc vidět její emoce. Onu chybu z jedničky, kdy psala dopisy s kamennou tváří a dost mě to děsilo, už nezopakovali. Ani nemohli, jelikož se tu jen v jedné chvíli pokoušela na jeden dopis reagovat a málem jsem spadl ze židle, jakou bohatou hereckou reakci předvedla. Každopádně nečekejte nic objevného. Je to spíš jakoby takové prodlouženíčko jedničky, kde trochu ucelí její příběh a vztahy s nejbližšími známými. A jen ta mimoškolní aktivita ve starobinci a jakés takés namlouvání si sousedky jejím otcem, je dost málo na to, aby film působil výrazně a lidé se k němu rádi vraceli. Hlavní dějová linka je totiž opět dost čitelná a nepřekvapí.(13.2.2020)