Všem klukům: P.S. Stále tě miluju

To All the Boys I've Loved Before 2

(pracovní název)

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2020, 102 min

Začátek mě upřímně vyděsil. Nevím, zda se pak ten cukrkandl zklidnil, nebo jsem přivykla, nebo... tomu pomohlo i to, že jsem u toho dívání začala dělat i něco jinýho. :D Nechápu Johnův vzhled. V knize je to běloch, blonďák a pokud si dobře pamatuju, tak takový byl i v jedničce. A najednou tohle? Jasně, vybrali sympaťáka, ale nějak nerozumím proč ho tak zásadně změnili. Z knih se mi tahle líbila nejvíc a z filmu jsem celkem zklamaná. No... a jsem stále na 100% v Johnově týmu. :D(4.3.2020)

• Toren

4,5/10. Tohle už bejt nemuselo. Z jedničky stále zůstávaj (na poměry béčkové romantiky) solidní herci, fajn vedlejší postavy a svižné tempo, ovšem míra absurdity a vyhrocených situací ve spojitosti s přeslazeným, patosem potaženým scénářem, převažují ve finále misky vah spíše k ohlodanějšímu a unylejšímu průměru. Více: https://www.youtube.com/watch?v=WoPiIyZtkng&t=38s(16.3.2020)

• Aljak

Niektoré sequele sú naozaj užitočné a priam potrebné. A potom sú tu také, pri ktorých by vôbec nevadilo, keby ani neboli. A to je presne prípad o All the Boys I've Loved Before - Part II. Do veľkej miery to bolo skutočne bezobsažné, a to zaujímavé bolo bohužiaľ len v menšine. Ale áno, bolo tam aj zopár dobrých scén a dialógov, to nepopieram. Akurát ako celok to nebolo nič extra a je to rozhodne jeden z tých slabších (zbytočných) sequelov. Tým najlepším napokon bola opäť postava večne dilematickej a hanblivej Lary Jean, tak ako to bolo aj v kmeňovom filme. Skromné 2*.(6.3.2020)

• ještěžiju

Opět koukatelné, opět dobře zvolená hudba a za mě velké viditelné plus, hlavní představitelka zapracovala na hereckém umu a jsou ji ve tváři daleko víc vidět její emoce. Onu chybu z jedničky, kdy psala dopisy s kamennou tváří a dost mě to děsilo, už nezopakovali. Ani nemohli, jelikož se tu jen v jedné chvíli pokoušela na jeden dopis reagovat a málem jsem spadl ze židle, jakou bohatou hereckou reakci předvedla. Každopádně nečekejte nic objevného. Je to spíš jakoby takové prodlouženíčko jedničky, kde trochu ucelí její příběh a vztahy s nejbližšími známými. A jen ta mimoškolní aktivita ve starobinci a jakés takés namlouvání si sousedky jejím otcem, je dost málo na to, aby film působil výrazně a lidé se k němu rádi vraceli. Hlavní dějová linka je totiž opět dost čitelná a nepřekvapí.(13.2.2020)

Jak první díl, tak i druhý je krásný. Barevné, milé... A Noah jako Peter, ten jeho úsměv - je tak kouzelný... Všechny postavy zde měly své místo, zaujala mě z vedlejších postav zejména Stormy. Maximální spokojenost, proto ráda dám plný počet hvězd. Mimochodem, všimli jste si nádherných dekorací? Mnohdy si těchto maličkostí ani nevšimneme....(21.2.2020)

• - Peter (Noah Centineo) chce v den sv. Valentýna své přítelkyni věnovat řetízek. V čase 33:45 má Lara Jean (Lana Condor) na krku svůj řetízek, v čase 33:52 už však svůj řetízek nemá. (mary800)

• - Název filmu se objeví až těsně před závěrečnými titulky. (noelcoward73)