Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

 • corpsy
  **

  Galactica takmer bez Galacticy. Škoda toho hodenia príbehu na Zem, príbeh tým stratil tempo a pôsobivosť.(31.8.2010)

 • asirtes
  **

  Počin, ktorý degraduje myšlienku Battlestar Galactica ako takej. (2 hviezdičky dávam za prvé časti tejto divnej série na ktorých sa človek aspoň zasmeje.) Niečo medzi vtipným a trápnym pokusom o vypointovanie celej ságy. Takže v tomto zmysle, kto vie, pochopí - absurdita.(3.1.2014)

 • fefee
  **

  Veľmi slabé pokračovanie Battlestar Galaktiky ktorého nápady prestali už fungovať pri pristatí na Zem. Jednotlivé diely seriálu sa stávajú miestami až neznesiteľne nudné, neprinášajú nič nové a pôsobia strašne naivnou a prázdnou komickosťou. Bohužiaľ aj posledný diel tejto série ako keby predznamenával zúfalí výkrik do tmy, "Starbuckov návrat" aj so Cylonmi už nepomohol...(3.6.2015)

 • Molir

  Klasicky serialovy produkt 80. let, ze skvele puvodni Galacticy nezbylo prakticky nic, a clovek ani nevi, jestli ma brecet smutkem nebo smichy ;-) proto se radsi vzdavam veskereho hvezdickoveho hodnoceni(16.4.2005)

 • Shakaar
  *

  Hvězdu snad jen kvůli předchozí serii. Ale jinak...no jak to říct...stašný úlet. Létající motorky, šíleně inteligentní děcko. Země, která náhodou je na technickém a společenském vývoji Země v 80. letech. No škoda slov. Na serii se bohužel podepsal trochu ne příliš idealní požadavky TV společnosti udělat to "zábavnější". Dnes je to ukazováno jako odstrašující příklad jak scifi seriál nemá být děláno. Bohudík ani divák nebyl zcela tímto "dílem" nadšen a proto tvůrci snad na 25 let seriál stopli a možná udělali jedině dobře, protože tohle je ekvivalentem Batmana od Schumachera. Jediná epizoda, která snese nějaké měřítko, je Return of Starbuck (Starbuck se vrací), která umožnuje důstojný send off této velice oblíbené postavě z minulé serie.(30.3.2013)

 • Eigis
  **

  Na začátku seriálu je skupina lidí, ale zároveň mimozemšťanů, kteří přijedou k Zemi a vše je pro ně nové. Chtějí navázat konkakt, ale zároveň nevyvolat paniku, takže musí jednat nenápadně. Tohle samo o sobě má obrovský potenciál. Bohužel tvůrci zkazili co mohli. Jedná se o obrovskou sbírku nesmyslů a když si člověk říká, že už nemůže být hůř, tak může. Na druhou stranu musím říct, že místy je to tak blbé až je to vtipné. Navíc se jedná o určité zakončení seriálu z roku 1978, takže dvě hvězdičky si dle mě plně zaslouží.(29.10.2012)

 • Mr.Jokker
  **

  Zklamání . Příbeh se moc soustředí na jedno téma . Je to škoda jelikož měl dobrý potenciál ! (J)(25.5.2012)