Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V laboratořích nadace je uskladněn K.I.T.T.ův předchůdce K.A.R.R. Je deaktivovaný, protože jeho software je silně "sobecký". Do laboratoře se ale vloupají dva zloději a omylem K.A.R.R.a aktivují. Ten jim za to začne sloužit a společně tak drancují město. Naštěstí je tu ale Michal Knight se svým K.I.T.T.em. Vzájemný střet dvou nezničitelných aut je nevyhnutelný. (Amper01)

(více)

Recenze (1)

Honza__St. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednoznačně nejlepší díl seriálu. KITT proti svému zlému dvojčeti. Dva zlodějíčci se vloupají do staré laboratoře Knight Industries a reaktivují KARRa (Knightův automatizovaný racionální robot) - první prototyp Knightova auta budoucnosti, ale bohužel s velkou závadou v podobě primárního programu ochrany sebe samotného. K tomu jako další ingredienci přidejme pár špatně mířených rad od oněch zlodějíčků, a nastává chaos. Jediný, kdo může KARRa zastavit, je samozřejmě KITT s Michaelem, ale tentokrát jsou šance půl na půl. Závěrečný duel, zejména vlastní scéna dvou superaut jedoucích proti sobě na pobřežní silnici, je naprostá bomba. ()

Zajímavosti (1)

  • Ve scéně, kdy jedou proti sobě KITT a KARR, tak ve chvíli, kdy KARR skočí z útesu, je scéna s autem z filmu The Car z roku 1977. (Foxy331)

Reklama

Reklama