Knight Rider - Série 4

(série)
USA, (1985–1986), 16 h 45 min (Minutáž: 45–48 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

Kamera:

H. John Penner

Hudba:

Don Peake

David Hasselhoff, Edward Mulhare, Patricia McPherson, Peter Parros, William Daniels, Richard Basehart (vypravěč), Tracy Reed, Robert Feero, Bonnie Hellman (více)

Epizody(21)

Blazkowicz

Po čtvrté a zase stejně. Vylepšený KITT je jedna věc, ale jinak to nemá vůbec žádnou novinku (RC3 nestojí za řeč). Jednotlivé díly jedou pořád podle stejného scénáře a to už je trošku nuda. Aspoň nemuseli používat stejné záběry z minulých sérií. Na to, že je to poslední série to nemá ani nějakou závěrečnou epizodu a to mě štve. "Vy tvrdíte, že ještě nejste ženatý? Přesně tak. A proč ne? Dá se říct, že jsem nepotkal tu pravou. A jakou pravou to vlastně hledáte? No, nějakou velmi stylovou, nejlépe v červeném, plnou nejnovějšího softwaru, s úplnou umělou inteligencí, s čalouněnými sedadly, se snímatelnou střechou, s megabajtovým systémem, který vydrží celé dlouhé hodiny připojení. Vy čuňáku!" 3+* ()

• Když pan Jeremy Towers (Charles Davis) vyskočí z okna, letí dolů v jiné, zcela nesmyslné poloze. Je zřetelně poznat, že je to sedící figurína. (Amper01)