Currahee (E01) (epizoda)

Currahee

Currahee

Válečný / Drama / Historický

Velká Británie / USA, 2001, 1 h 10 min

Vynikající, excelentní, úžasný první díl. Dát na začátek rozhovory s veterány byl geniální tah. Neskutečně autentické. Je vidět, že se zde penězi rozhodně nešetří. Jsem nadšený! Vynikající herecké výkony, velmi sympatický příběh... Úžasné, těším se na další díly...(24.12.2016)

Vynikající úvod do této skvostné série. Filmové kvality, představení všech důležitých postav, skvělý herci, kteří časo hrají svoje životní role a vynikající David Schwimmer. To nejlepší ještě přijde, ale už teď je to na plnou palbu.(25.1.2017)

Tak dokonale nepříjemného nadřízeného, jako ho zahrál Schwimmer, jsem dlouho neviděl. Skvělý pilotní díl. První dvě minuty máte pocit, že koukáte na dokument - a on to vlastně dokument i je.(23.1.2017)

Epizoda, díky které započal jeden z nejlepších seriálů, jaké kdy spatřilo světlo světa. Realističnost a ryzí filmařina z toho srší tak, že se vám bude chtít slintat blahem. Potěšil i Simon Pegg jako pošťák.(16.8.2017)

Paradni uvod do paradniho serialu. Skvely Schwimmer, skvely vycvikovy kemp a genialni sekvence se startujicimi letouny.(29.1.2018)