Den všech dnů (E02) (epizoda)

 • Velká Británie

  Day of Days

 • USA

  Day of Days

Válečný / Drama / Historický

Velká Británie / USA, 2001, 49 min

 • Likan7
  *****

  Přestože jsou v seriálu ještě silnější a lepší díly, obecně to je skvělá filmařina. Pořádná válečná řvava, která se točí vlastně jen kolem útoku na jedno německé postavení.(25.1.2017)

 • MI-380
  *****

  Na rozdíl od prvního dílu, tady už není moc velký prostor pro kritiku. Snad jen problém s rozeznáváním některých vedlejších postav: 95% (407 hodnotících, 96%).(5.9.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "The 88s we've heard have been spotted in a field down the road a ways. Major Strayer wants us to take them out. There are two guns that we know of, firing on Utah Beach. Plan on a third and a fourth. Here and here. The Germans are in the trenches. With access to the entire battery. Machine gun covering the rear. We establish a base of fire and move under it with two squads of three. We'll take some TNT along with us. Despite the guns. Liebgott, take the first machine gun, with Petty A-gunner. Plesha, Hendrix, you take the other. Who does that leave? Compton, Malarkey, Toye, Guarnere. Okay. We'll be making the main assault. Understood?"(20.9.2018)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Intenzivni az dokumentarni feeling se podarilo dostat do celeho druheho dilu. At uz jde o infarktovy seskok, nebo bojovy utok na nemecke odstrelovaci pozice.(29.1.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  Jedním slovem: dokonalost sama. Seskok paragánů je jedním z TOP momentů tohoto masterpiecu. K tomuto zjevu nemám další chvalný komentář.(16.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace