Body (E10) (epizoda)

Points

Points

Válečný / Drama / Historický

Velká Británie / USA, 2001, 59 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

"Nezapomenu na chvíli, kdy se mě můj vnuk jednou zeptal: Řekni mi dědo, byl jsi za války hrdina? A děda řekl: Ne, ale sloužil jsem v rotě plné hrdinů." ... aneb každá cesta jednou končí. Neexistují dostatečná slova chvály. (PS: Zrovna dnes, 10.6.2017, jsem navštívil Hitlerovo Orlí hnízdo - neskutečný zážitek)(3.1.2017)

Dokonalé, bezchybné a neskutečné zakončení tohoto výjimečného seriálu, který nemá obdoby... Úplně nejlepší je ale podle mého názoru posledních pár minut na konci, kdy mluví skuteční veteráni a postupně se odhalují jejich jména... Úžasné, něco takového jsem ještě nikdy neviděl a z ničeho jsem už dlouho nebyl tak nadšený...Ještě jednou (protože chvály není nikdy dost) - dokonalé zakončení, neskutečný emocionální zážitek.(27.12.2016)

Byl jsem v Zell am See a i v Orlím Hnízdě a musím říct že to byl pro mě neskutečný zážitek to vidět naživo a tento závěrečný díl je podle mě vrcholem seriálu....(26.12.2016)