Spise nez o stesti ve hre, jde o to, aby se hlavni hrdina naucil vyhravat za cenu drobnych proher. Docela prijemne se na to koukalo, ackoliv mi prislo, ze tech proher, kterych musel Eric Bana vytrpet na ceste za vysnenym turnajem je preci jenom moc a tim spis mi nesedlo finalni vyusteni. Ale nenudil jsem se, tak ok..(27.1.2011)

Pohodový film o pokeru, vztahu otec/syn a logicky lásce... Vše dopadne happy endem a všichni se mají rádi. Prostě průměrný scénář co tento film strhává, ale na stranu druhou: sympatičtí herci, téma o pokeru, skvělá scéna s golfem a stopkami... Hodně jsme zvažoval 4z5, ale skrz stopáž a ty klišé jsme dal 3z5(25.7.2011)

Standardní drámo z Vegas, kde nikdo z herců neukazuje, co je v něm nejlepšího, ale dívat se na to dá. Nivelizační efekt českého dabingu, který z každého filmu zhlédnutého v televizi dělá jako by opakovanou záležitost, se rovněž nezapřel. Ale za to, že se hodinové sezení u pokerového hold'em dalo sledovat s ucházejícím (a hlavně nečekaným) napětím, zaokrouhluji nahoru na tři.(27.7.2011)

Filmů o pokeru není mnoho, takže jsem vděčný za jakýkoliv, byť je třeba jen průměrný jako tento. Uvítal jsem, že například oproti Rounders je zde víc prostoru věnováno hře samotné i když ve značně zkreslené a zjednodušené formě oproti skutečnosti. Kdo zná poker, toho čeká nenáročná zábava, pro ostatní bude film pravděpodobně nudný. Romantická zápletka je zde přebytečná a nefunkční, ale chápu, že kdyby nebylo jí, ten film by si jiné diváky než hráče pokeru asi nezískal. Velká škoda toho patetického činu hlavního hrdiny na konci, to se opravdu nehodilo. Film celkem vtipně a trefně ilustruje pokerové prostředí Las Vegas, fenomén side-betting a nabízí nesčetná camea pokerových celebrit: Sammy Farha, Chau Giang, neustále konzumující Barry Greenstein, Ted Forrest, Jennifer Harman, Daniel Negreanu, Chris Ferguson, Antonio Esfandiari, John Juanda, Phil Hellmuth, Johnny Chan, Mike Matusow, Doyle Brunson a určitě mnoho dalších, kterých jsem si nevšiml... Mimochodem, Michael Shannon je NESKUTEČNĚ podobný Gusi Hansenovi - nevěřím tomu, že takový nebyl záměr.(5.8.2012)

• Enšpígl

On hledal cestu k jejímu srdci jí, ona hledala cestu k jeho srdci, táta hledal cestu k synovi, syn hledal cestu k tátovi , ach bože. Do toho pár pouček o pokeru a nuda byla za mnou. Holky s dobrým vkusem na chlapy, což znamená, že se jim líbím buď já nebo Eric Bana, můžou fláknout jednu hvězdičku navíc.(8.10.2007)

• - Na autenticitě filmu přidává skutečnost, že v některých scénách se u pokerových stolů objevují i známí pokeroví profesionálové. Mimo jiné jsou k vidění američanka Jennifer Harman, kanadský profesionál a v té době pravděpodobně nejoblíbenější hráč Daniel Negreanu či Doyle Bronson, přezdívaný „The Godfather of Poker“. (JardaBauer)

• - Portrét (ve skutečnosti zvětšená fotka) pověšený na stěně během závěrečné hry zobrazuje Bennyho Biniona, původního majitele Horseshoe, na jeho ranči v Montaně. (HappySmile)

• - Film měl mít původně premiéru už 8. září 2006, ta byla ale následně oddálena na 16. března 2007. Těsně předtím však byla premiéra ještě jednou posunuta, a to na 4. května 2007. K filmu existuje několik plakátů, na kterých je uvedeno původní datum vydání 8. září 2006. (HappySmile)