Ak som podobnému snímku udelil trojhviezdičkové hodnotenie, tak v tomto prípade musím pridať. Je to doteraz najlepší film z pokerového prostredia, aký som videl. Prípajam sa aj k názorom ostatných užívateľov, že ide o snímok, ktorý si naplno vychutnajú len fajnšmekri tejto krásnej hry :-)(15.10.2009)

Už je jasné, proč Curtis Hanson natáčel jeden film za dva tři roky. Volný čas trávil ve sklepě svého domu, stloukajíc z postupně nasysleného materiálu stroj času. Svůj vynález následně využil k cestě do 50. let minulého století, kde zjistil, jakým byl jeho otec mazák a jaké skvělé filmy se v té době točily. Pln impresí skočil bezprostředně po návratu po knize Erica Rotha, napsal podle ní scénář a podle scénáře natočil film. Stroj času dle posledních zpráv krátce po svém výletu zničil. Nám tedy nezbývá, než Hansonovi tiše závidět a snažit se sílu jeho osobního zážitku pochopit alespoň z nestydatě utlumeného dramatu Štěstí ve hře. Zpočátku jsem nechápal. Nebo jinak – chápal jsem zdejší hodnocení naprané sedativy. Ale pak, asi po hodině naprosto nezajímavého děje, kdy jsem dobrovolně začal předstírat, že je vše (s výjimkou toho internetu a digitálů) jako dřív, mi to celé začalo připadat moc sympatické. Umravněná, umravňující a jako úsměv Drew Barrymore prostinká ani-ne-komedie. Drew je milá dívka, sice tristně netalentovaná a svou přítomností zajišťující ty nejdutější momenty filmu, ale vedle neexistujícího charismatu Erica „pokerface“ Bany by to jiné tolik neslušelo. A dokonce i ten prostinký, jednou propustnou vrstvou tvořený příběh se mi naráz začal zamlouvat. Zasazena do atraktivního prostředí města hazardu, vyznívá také v bazaru pořízená variace sinusoidové vyprávěnky poutavě. Jednou asi (určitě) padneš do žumpy a lízneš si dna, ale pak, když překousneš vlastní hrdost, zas vyjde slunce a bude fajn. V rámci filmových partiček pokeru jde o jednu z nejryzejších za pěknou řádku let (a navíc obsahuje vysvětlení pravidel (jako) pro blbé, což coby naprostý karetní neznaboh s potěchou vítám). Do doby nádherně přímočarých snímků přenesená mysl nedokáže pobrat jediné – co měla kruci znamenat ta pidi-účast Roberta Downeyho Jr.? Poděkování za to, že Hansonovi pomohl se stěhováním? 80% Zajímavé komentáře: genetique, Eddard, jaco(23.10.2009)

Docela chytlavá pokerová záležitost o taťkovi, kterýmu jako zázrakem jde celej film o pokeru karta. A to do té míry, že si až říkáte jestli nepřeskočil film plynule do sci-fi. 😡 jo a taky o pokerovým gamblerovi (jeho synovi), který se zabouchne do mladičké blboučké holky, která v něm čte jako v knize. A to přesto, že je to hráč pokeru. No mrkněte.. Dávám 4*(20.10.2015)

"zvyšuju na padesát... dorovnávám a zvyšuju na sto...call a dávám všechno..já taky plus navíc moje slipy, sice jsou trošku zasraný ale nosil je už můj děda za války.."...nebýt místy až humorných situací a obecně až moc pouček o pokru,asi by to ušlo..paradoxně ale jako romantická komedie...bez toho pokeru prosím.............moje hodnocení = 6 z 10.(2.4.2018)

Spise nez o stesti ve hre, jde o to, aby se hlavni hrdina naucil vyhravat za cenu drobnych proher. Docela prijemne se na to koukalo, ackoliv mi prislo, ze tech proher, kterych musel Eric Bana vytrpet na ceste za vysnenym turnajem je preci jenom moc a tim spis mi nesedlo finalni vyusteni. Ale nenudil jsem se, tak ok..(27.1.2011)

• - Na autenticitě filmu přidává skutečnost, že v některých scénách se u pokerových stolů objevují i známí pokeroví profesionálové. Mimo jiné jsou k vidění američanka Jennifer Harman, kanadský profesionál a v té době pravděpodobně nejoblíbenější hráč Daniel Negreanu či Doyle Bronson, přezdívaný „The Godfather of Poker“. (JardaBauer)

• - Spoiler: Přestože film popisuje fiktivní Světovou sérii v pokeru 2003, některé události a odkazy ve filmovém turnaji jsou pozoruhodně blízko tomu opravdovému. V roce 2003 se World Series of Poker's Main Event zúčastnilo 839 hráčů, stejně jako ve filmu. Vyhrál amatér, pro kterého to byl jeho první turnaj v životě a kvalifikoval se online - ve skutečném životě to byl Chris Moneymaker, ve filmu Jason Keyes (Evan Jones). Vítěz nakonec stál už jen proti pokerovému veteránovi - ve skutečnosti to byl Sam Farha, ve filmu L.C. Cheever (Robert Duvall). Vítěz v obou případech vyhrál 2,5 milionu dolarů. (HappySmile)

• - Portrét (ve skutečnosti zvětšená fotka) pověšený na stěně během závěrečné hry zobrazuje Bennyho Biniona, původního majitele Horseshoe, na jeho ranči v Montaně. (HappySmile)