Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hráč pokeru Huck Cheever je brilantní, ale současně vznětlivý a podléhající emocím. Dokáže během chvíle vyhrát sto tisíc dolarů, ale stejně rychle o ně dokáže přijít. Ovládá všechna tajemství hry a má talent dokonale číst v lidech, který zdědil od nejlepšího z nejlepších - svého otce L. C. Cheevera, dvojnásobného světového šampióna. Nedokáže mu ale odpustit, že dal pokeru přednost před rodinou. Aniž si to uvědomuje, dělá vše pro to, aby ho porazil. Příležitost se mu naskytne v podobě nadcházejícího šampionátu. Potřebuje získat deset tisíc dolarů jako základní vklad. Zatímco se snaží získat peníze, střídavě vyhrává a prohrává, brzy se velmi zadluží. Narazí také na prvního člověka, v němž nedokáže číst a neví, co si o něm myslet. Je jím upřímná a poctivá Billie, která se chce v Las Vegas uchytit jako zpěvačka. Huck ji přitahuje, ačkoli si o něm nedělá velké iluze, protože zná patologické hráče. Scházejí se a Billie ho pomalu učí brát život a lásku stejně vážně jako karty. Pokud měl Huck naději, zahodí ji, když jí po společné noci sebere peníze na hru... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (141)

genetique 

všechny recenze uživatele

Divákovi v štýlovom obale podstrčená obrovská nádielka klišé. Tak štýlovom, že som si prázdny, takmer úplne nevyužitý obsah začal uvedomovať až po uplynutí polovice filmu. Až tu som totiž zistil, že príbeh, nech bude pokračovať akokoľvek, bude mi to jedno. Vzťahy vo filme sú na úplne priemernej úrovni a to najmä vďaka minimálnemu rozptylu charakterov a citovej stránke postáv. Herecké zloženie sa snažilo, no scenár im nedovoľoval vo svojich postavách predviesť viac. A tak som sa aj na zaujímavé partičky v pokri pozeral s napätím a sympatiami k hráčom rovnakými ako keď pozerám tieto partičky na nejakom športovom programe. Viac sa mohlo dariť aj humorne ladenej stránke filmu. Veľké množstvo vedľajších postáv (a ich niekoľkosekundové výstupy - dokonalé cameo Downeyho Jr.-a) malo veľký potenciál pozdvihnúť film z úplne normálnej drámy na úsmevnú, milú tragikomédiu. Nestalo sa, škoda. 60%. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Filmy o pokru musia mať napínavo podané samotné hranie a zaujímavé postavy so silnou motiváciou. Tento film nemá ani jedno z toho. Hlavný hrdina je nezodpovedný dobrák, ale na mňa pôsobil ako idiot. Jeho problémy s otcom ma skôr otravovali a romantická línia bola až príliš na vedľajšej koľaji. No a ani v tom pokerovom finále vlastne o nič extra nikomu nešlo, takže nebolo vôbec napínavé. Celý čas to bolo také nijaké. A nezachránia to ani dobrí a hviezdni herci jak v hlavných, tak vedľajších úlohách. Cameo Roberta Downey Jr. zbytočnejšie ani byť nemohlo. 5/10. ()

Reklama

F.man 

všechny recenze uživatele

V první řadě se musí nechat, že Lucky You přistupuje, narozdíl od jiných filmů, k pokeru poměrně seriózně. Snímané hry tak vypadají reálně, WSOP: Main Event taky a camea pokerových legend, v čele s Danielem Degreanau a Doylem Brunsonem rozdhodně potěší. Jde prostě vidět, že nad filmem seděl někdo, kdo pokeru alespoň trochu rozumí. Bohužel, to je ale všechno, čím mě Lucky You potěšilo. Samotný děj, vystvavěný na klasickém hollywoodském konceptu lovestory, do kterého je ještě silně zamícháván vztah otce a syna na mě nefungoval. Nefunguje ani Eric Bana, jakožto charizmatický pokerový hráč a rozhodně nefunguje Brew Barrymore a jejich vztah. Když pak k tomu připočtu přepálenou stopáž, dostávám poměrně slabé dvě hvězdy. Za zmíněný respekt k pokeru, a příjemný soundtrack ale nakonec za tři s odřenýma ušima. BTW - Solidní finanční propadák, po kterém to bude mít Hanson zatraceně těžké. You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary. ()

Gamekeeper77 

všechny recenze uživatele

Jako jsem se nikdy nezajímal o pravidla americkýho fotbalu, nebo nepátral po tom, jak se hrajou šachy, tak i při sledování tohohle filmu jsem neměl ani páru o tom, co se děje u stolu. Možná proto nemůžu docenit kvality filmu, protože mi tam chybělo to napětí ze hry co jsem čekal, ale možná mi chybělo proto, že tam vůbec nebylo. Ať už je to tak či onak a já čekal něco trochu víc, koukat se na to určitě dalo. 60%. ()

JardaBauer 

všechny recenze uživatele

Rozvláčná pokerová pohádka o lásce, nalezení cesty zpět k otci, zahozeném nejvyšším páru a druhém místě ve Světové sérii. Film jako takový je podprůměr. Ale poker je mým velkým koníčkem, takže jsem se celý film, i přes dlouho stopáž, bavil. FIlm Vám nabídne pohled do hlavy člověka, který nežije životem jako my. Člověka, který se v Las Vegas živí pokerem a hazardem. Filmu také na autentičnosti velmi dodají známí profesionální hráči, kteří se tu a tam objeví u nějakáho ze stolů. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (6)

  • Film měl mít původně premiéru už 8. září 2006, ta byla ale následně oddálena na 16. března 2007. Těsně předtím však byla premiéra ještě jednou posunuta, a to na 4. května 2007. K filmu existuje několik plakátů, na kterých je uvedeno původní datum vydání 8. září 2006. (HappySmile)
  • Portrét (ve skutečnosti zvětšená fotka) pověšený na stěně během závěrečné hry zobrazuje Bennyho Biniona, původního majitele Horseshoe, na jeho ranči v Montaně. (HappySmile)
  • Na autenticitě filmu přidává skutečnost, že v některých scénách se u pokerových stolů objevují i známí pokeroví profesionálové. Mimo jiné jsou k vidění američanka Jennifer Harman, kanadský profesionál a v té době pravděpodobně nejoblíbenější hráč Daniel Negreanu či Doyle Bronson, přezdívaný „The Godfather of Poker“. (JardaBauer)

Reklama

Reklama