Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hráč pokeru Huck Cheever je brilantní, ale současně vznětlivý a podléhající emocím. Dokáže během chvíle vyhrát sto tisíc dolarů, ale stejně rychle o ně dokáže přijít. Ovládá všechna tajemství hry a má talent dokonale číst v lidech, který zdědil od nejlepšího z nejlepších - svého otce L. C. Cheevera, dvojnásobného světového šampióna. Nedokáže mu ale odpustit, že dal pokeru přednost před rodinou. Aniž si to uvědomuje, dělá vše pro to, aby ho porazil. Příležitost se mu naskytne v podobě nadcházejícího šampionátu. Potřebuje získat deset tisíc dolarů jako základní vklad. Zatímco se snaží získat peníze, střídavě vyhrává a prohrává, brzy se velmi zadluží. Narazí také na prvního člověka, v němž nedokáže číst a neví, co si o něm myslet. Je jím upřímná a poctivá Billie, která se chce v Las Vegas uchytit jako zpěvačka. Huck ji přitahuje, ačkoli si o něm nedělá velké iluze, protože zná patologické hráče. Scházejí se a Billie ho pomalu učí brát život a lásku stejně vážně jako karty. Pokud měl Huck naději, zahodí ji, když jí po společné noci sebere peníze na hru... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (141)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Mé vychytralé blafování okamžitě odhalí i premiant zvláštní školy, takže jako celoživotní "Pan Opatrný" musím s obdivem sledovat každé individuum, které při hazardu za odpoledne znuděně vyhraje mou roční výplatu a v noci odchází ve slipech zabrat nějaké reprezentativní místo pod mostem. Tak nějak nevěřím na to, že tato stvoření jsou schopna citu, takže romantická linka mne tentokrát minula, ale mezi poletujícími kartami jsem se nečekaně cítil celkem fajn. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

On hledal cestu k jejímu srdci jí, ona hledala cestu k jeho srdci, táta hledal cestu k synovi, syn hledal cestu k tátovi , ach bože. Do toho pár pouček o pokeru a nuda byla za mnou. Holky s dobrým vkusem na chlapy, což znamená, že se jim líbím buď já nebo Eric Bana, můžou fláknout jednu hvězdičku navíc. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $55miliónovTržby USA $5,758,950Tržby Celosvetovo $8,382,477Tržby za predaj DVD v USA $853,973 //počet predaných kusov 42,720║ a čo na tomto stálo $55miliónov?? ale ináč v pohode film, kde má rád kartové hry si to užije ešte o niečo viac, pre mňa v pohode, Eric Bana to ustál /60%/ ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Divákovi v štýlovom obale podstrčená obrovská nádielka klišé. Tak štýlovom, že som si prázdny, takmer úplne nevyužitý obsah začal uvedomovať až po uplynutí polovice filmu. Až tu som totiž zistil, že príbeh, nech bude pokračovať akokoľvek, bude mi to jedno. Vzťahy vo filme sú na úplne priemernej úrovni a to najmä vďaka minimálnemu rozptylu charakterov a citovej stránke postáv. Herecké zloženie sa snažilo, no scenár im nedovoľoval vo svojich postavách predviesť viac. A tak som sa aj na zaujímavé partičky v pokri pozeral s napätím a sympatiami k hráčom rovnakými ako keď pozerám tieto partičky na nejakom športovom programe. Viac sa mohlo dariť aj humorne ladenej stránke filmu. Veľké množstvo vedľajších postáv (a ich niekoľkosekundové výstupy - dokonalé cameo Downeyho Jr.-a) malo veľký potenciál pozdvihnúť film z úplne normálnej drámy na úsmevnú, milú tragikomédiu. Nestalo sa, škoda. 60%. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Už je jasné, proč Curtis Hanson natáčel jeden film za dva tři roky. Volný čas trávil ve sklepě svého domu, stloukajíc z postupně nasysleného materiálu stroj času. Svůj vynález následně využil k cestě do 50. let minulého století, kde zjistil, jakým byl jeho otec mazák a jaké skvělé filmy se v té době točily. Pln impresí skočil bezprostředně po návratu po knize Erica Rotha, napsal podle ní scénář a podle scénáře natočil film. Stroj času dle posledních zpráv krátce po svém výletu zničil. Nám tedy nezbývá, než Hansonovi tiše závidět a snažit se sílu jeho osobního zážitku pochopit alespoň z nestydatě utlumeného dramatu Štěstí ve hře. Zpočátku jsem nechápal. Nebo jinak – chápal jsem zdejší hodnocení naprané sedativy. Ale pak, asi po hodině naprosto nezajímavého děje, kdy jsem dobrovolně začal předstírat, že je vše (s výjimkou toho internetu a digitálů) jako dřív, mi to celé začalo připadat moc sympatické. Umravněná, umravňující a jako úsměv Drew Barrymore prostinká ani-ne-komedie. Drew je milá dívka, sice tristně netalentovaná a svou přítomností zajišťující ty nejdutější momenty filmu, ale vedle neexistujícího charismatu Erica „pokerface“ Bany by to jiné tolik neslušelo. A dokonce i ten prostinký, jednou propustnou vrstvou tvořený příběh se mi naráz začal zamlouvat. Zasazena do atraktivního prostředí města hazardu, vyznívá také v bazaru pořízená variace sinusoidové vyprávěnky poutavě. Jednou asi (určitě) padneš do žumpy a lízneš si dna, ale pak, když překousneš vlastní hrdost, zas vyjde slunce a bude fajn. V rámci filmových partiček pokeru jde o jednu z nejryzejších za pěknou řádku let (a navíc obsahuje vysvětlení pravidel (jako) pro blbé, což coby naprostý karetní neznaboh s potěchou vítám). Do doby nádherně přímočarých snímků přenesená mysl nedokáže pobrat jediné – co měla kruci znamenat ta pidi-účast Roberta Downeyho Jr.? Poděkování za to, že Hansonovi pomohl se stěhováním? 80% Zajímavé komentáře: genetique, Eddard, jaco ()

Galerie (29)

Zajímavosti (6)

  • Film měl mít původně premiéru už 8. září 2006, ta byla ale následně oddálena na 16. března 2007. Těsně předtím však byla premiéra ještě jednou posunuta, a to na 4. května 2007. K filmu existuje několik plakátů, na kterých je uvedeno původní datum vydání 8. září 2006. (HappySmile)
  • Na autenticitě filmu přidává skutečnost, že v některých scénách se u pokerových stolů objevují i známí pokeroví profesionálové. Mimo jiné jsou k vidění američanka Jennifer Harman, kanadský profesionál a v té době pravděpodobně nejoblíbenější hráč Daniel Negreanu či Doyle Bronson, přezdívaný „The Godfather of Poker“. (JardaBauer)
  • Portrét (ve skutečnosti zvětšená fotka) pověšený na stěně během závěrečné hry zobrazuje Bennyho Biniona, původního majitele Horseshoe, na jeho ranči v Montaně. (HappySmile)

Reklama

Reklama