Kai začíná s tréninkem na zabijáka Wu, ale přízemnější starosti ho donutí poprosit Lu Xina o laskavost. Jenny se připravuje na návštěvu nekompromisních rodičů. (Netflix)

BROKEN_

O kousek lepší než první díl, ale je to pořád slabý. Akční scény byly lepší. Katheryn Winnick bohužel dostala špatně natočenou akční scénu, škoda. Iko Uwais nemá charisma aby nás udržel u obrazovky, a ještě k tomu v takové roli. V Zátahu je to jiný kafe. Ale akční scény mě s ním baví, jako vždy. :) ()

Martrix

Potenciál veliký, ale ty rádobymystické kecy sráží všechno dobré dolů. A existuje tady přímá úměra...čím víc mystickeců, tím blbější epizoda. A tady jich bylo bohužel hodně. Velká škoda. Na druhou stranu...Katheryn Winnick je tady k sežrání a popravdě bych ji ani nepoznal. Šdoda, že Vikingové neskončili dřív...líbila by se mi v Daredevilovi, nebo ještě lépe v Punisherovi. ()

Ellmariachi

Co říct. Druhý díl to má vždy složité. Po většinou lákající a tedy našláplé první epizodě musí ta druhá diváka udržet. U mě se to podařilo. Mystično je zde trochu více, ale hádám proto aby dostala do obrazu jak hlavního hrdinu, tak mě. Pravidla jsou nastavena, karty se však stále rozdávají, tak uvidíme. 70 procent. ()