Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Nic netušící šéfkuchař ze San Francisca se stává posledním ze starobylého rodu zabijáků, kteří jsou vyvoleni, aby tajemné síly Wu chránili před nepovolanými. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (39)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Je to fakt bohužiaľ hrozné béčko v tom negatívnom zmysle slova. Zámienky pre boj typu: dal si mi do jedla oriešky, poď sa biť, alebo tvoj xicht má príliš šikmé oči, vypadni odtiaľto, inak bum, bác. Ale čo iné sa dalo čakať od béčkarov typu Roel Reiné alebo Stephen Fung? Zápletka je proste nefunkčná. Keďže sa to odohráva v Čínskej štvrti v San Franciscu, tak sa to tam neustále hemží triádami a naviac je to okorenené o fantasy prvky vďaka ktorým postavy strieľajú firebally. A to fakt doslova. Občas sa dej nazrie aj do minulosti, aby sa akože prehĺbila nejaká mytológia o zabijákoch, ale je to podané tak strašne nezáživne, že od nejakej štvrtej časti som dej pretáčal a púšťal som si len bitky. Postavy sú tiež nevýrazné a je úplne jedno, že tu je niekoľko ázijských hviezd. Po hereckej stránke tie mizerné postavy neutiahnu. Striedanie Dacascosa a Uwaisa u hlavnej postavy mi pripadalo otravné. Dacascos je vo filme úplne zbytočný. No a bitky? Tie sú solídne. Občas trochu príliš dynamicky zostrihané, čo znižuje ich prehľadnosť, ale po choreografickej stránke je na čo pozerať. Le nže nie je ich dosť na to, aby sami o sebe utiahli seriál. A vlastne ani kvôli nim nemá zmysel so seriálom strácať čas. Na seriálové pomery sú dobre, ale behom celej série som nevidel chvat, ktorý by ma fakt nadchol, alebo niečo čo už jednotliví aktéri nepredviedli v iných filmoch v lepšom prevedení. Seriál Warrior ma síce po dejovej stránke tiež nebavil, lebo má nesympatické postavy, ale bitky má oveľa lepšie a kvôli nim si druhú sériu preklikám. U Wu Assassins kašlem aj na bitky a ďalšie diely si už nepustím. Uwaisa je pre seriály škoda. Snáď ešte stihne natočiť nejaký dobrý film, kým je vo forme. Seriál poteší snáď len Cibule v tom, že vo väčšej miere konečne dobývajú Hollywood. 4/10. ()

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pitomý příběh,který je totálně mimo, je to strašně béčkový. Fantasy žánr je směšný, a to CGI je ještě horší. Ale herci celkem okej, hlavně se mi nejvíc líbili Lewis Tan, Byron Mann, Iko Uwais ( který je ale v herectví poněkud slabší, za to v akci je třída ), zbytek je v pohodě. Má oblíbená Katheryn Winnick mi přišla v tomhle seriálu velmi slabá, hlavně její akční scény byli mnohdy suché, a její herectví bylo na úrovni sedmnáctileté holčičky, která se jen přetvařuje, a snaží se hrát vážně, ale moc jí to nejde. A to mě dost mrzelo, protože Winnick mám rád ( za to může seriál Vikingové, tam je mnohonásobně lepší ). Akční stránka často pokulhávala, ale ve druhé polovině se to zlepšilo, a v 9 epizodě přišla nejlepší akční pasáž v celém seriálu. Od tohohle seriálu jsem očekával skvělou akční podívanou, kde se Iko opět předvede jako v Zátahu, ale moc se hrálo na to fantasy, což bylo to nejhorší co tvůrci udělali. Místo toho aby jeli na jistotu s tímhle obsazením a naservírovali nám dobře vypadající akci, která by byla někdy drsná, krvavá, a bez fantasy prvků, dostaneme opak. ŠKODA. Po všech stránkách průměrný seriál, která ničím neohromí, spíše může někoho dost urazit. Hlavně nepochopím, proč na tohle Uwais kývnul. No, jestli bude druhá série, nevadí mi to, časem se klidně kouknu, ale myslím, že tohle stačilo. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Začínalo to celkom dobre, hoci na môj vkus až príliš veľa postáv na rozbeh deja. Ale neskôr sa z toho stal akýsi čudný mišung, ktorý smerom ku koncu bavil čím ďalej tým menej. Jediné čo oceňujem boli vizuálne efekty a vzájomné súboje, ktoré neboli najhoršie. Veľmi slabý priemer. 50/100 ()

cocrHeLL 

všechny recenze uživatele

Na Iko Uwaise příliš mnoho nadpřirozena se strašně debilním scénářem a ještě debilnějším soundtrackem. Ale Martial arts přehlídka pěkná, hlavně v druhé polovině příběhu, ale ty "nadpřirozené" efekty jak z fantasy devadesátek byly pekelně otravné. Nemůžu se zbavit toho dojmu, že Iko patří do světa Serbuan Maut a jiných adrenalinových pecek, kde se nesnaží o debilní příběh. Tohle prostě bylo jak Xena s kvalitnějším bojovým systémem. ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Je prima, že když už t teda oficiálně vyšlo z módy, někdo pořád filmy o bojovém umění drží nad vodou. A myslím, že I. Uwais je ten nejlepší. Příběh ani postavy nejsou nijak extra originální, ale kouká se na to příjemně. Akce je skvělá a i když se dá vše tak nějak díl dopředu očekávat, baví. Průměrný akční výplach ,který je prostě sem tam potřeba. A K. Winnick to opět neskutečně sekne. ()

Galerie (54)

Zajímavosti (1)

  • 1. série se natáčela od 13. srpna do 20. listopadu 2018 ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada). (BMW12)

Reklama

Reklama