• squawk

Bojové scény, kvůli kterým jsem seriál sledoval, ušly. Avšak scénář tomu podlamuje obě kolena a speciální efekty dělali středoškoláci v opensource programech. Ostatně na mnohých místech je i špatný střih a je sem a tam poznat, že některé scény prošli dodatečným namluvením. Nemyslím si, že šlo o naprostou koninu, ale to množství laciných chyb je těžko uvěřitelné.(15.8.2019)

• M.i.k.e

těšil jsem se na solidní rubačku jakou byl třeba nedávno Warrior a bohužel jsem se jí nedočkal.Je tu sice Iko Uwais,který je většinou symbolem dobrého akčňáku a je tu i celkem dost poměrně slušných bojových scén,ale ta nadpřirozená omáčka okolo není zrovna funkční ani nijak extra záživná.Potenciál Wu Assassins rozhodně měli,ale byl absolutně promhrán a nevyužit...40%(8.9.2019)

Těch zdejších 60% je adekvátních. Po shlédnutí celého seriálu musím podotknout, že se delší dobu rozjíždí a než poznáme skutečného záporáka, pomalu půlka epizod uplyne. Příběh a mytologie Wu obecně má hodně děr, a je lepší se v ní příliš nerejpat. Tvůrci se očividně inspirovali seriálem Avatar: Last Airbender, bohužel ale nemají svůj svět tak dobře promyšlený. Co se týče akčních scén, některé jsou vyloženě vyníkající (hlavně Iko Uwais / Lewis Tan / JuJu Chan), někdy o trochu slabší. Asi nemůžete mít všechny herce experty na martial arts :).(24.8.2019)

Po pravde, Netflix by mal viac dohliadať na niektoré svoje projekty, lebo tu fungovali asi len bitky ( v ktorých vie asi každý nejaké tie základy bojových umení a stamina je azda nevyčerpateľná). Efekty a dej boli veľmi zlé a herci tu tiež veľa nezachraňujú. Sranda bola, že Iko Uwais znel, trochu vyzeral a aj sa hýbal ako Jackie Chan.(11.8.2019)

WU assassins aj vďaka dobrému dabingu neodporúčam. Opravnené priemernejšie hodnotenie na csfd. Epizódy väčšinou v červených číslach. Súboje sú tu zvládnuté veľmi dobre ale o efektoch radšej nevravím nič. Nepáčil sa mi aj mix viacerých žánrov. To seriálu neprospelo, pozrieť sa to ale dalo. Netflix robil čo mohol ale o nejaký lepší seriál sa nejedná. 3*(19.9.2019)

• - 1. série se natáčela od 13. srpna do 20. listopadu 2018 ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada). (BMW12)