Epizody(6)

Detektív seržant Lisa Armstrong (Morven Christie) vyšetruje prípad zmiznutých dvojičiek - brata a sestry, v prímorskom mestečku Morecambe Bay. Vyšetrovanie pre ňu má však jednu nepríjemnú komplikáciu, keďže sa nevedomky zaplietla jednu noc plnú svetiel, karaoke a alkoholu, s nevlastným otcom oboch nezvestných tínedžerov. Sama má doma dve deti v ich veku, ktorých výchovu kvôli práci moc nezvláda, a tak jej musí vypomôcť, takmer na 'plný úväzok', jej matka. (sochoking)

Petr.Kocfeld

Ale jo,dobrý seriál.Dávám 3 hvězdy.Viděno s anglickým dubingem.Matka od anglické rodiny je zde policistkou.V epizodě,kterou jsem viděl je nalezena mrtvola mladého muže.Na konci tohoto příběhu.Také dojde ke rvačce teenagerů ve škole. ()

sochoking

Výborná krimi séria, ktorá slušne rýchlo odsýpa. Navyše sa hlavná hrdinka musí, popri vyšetrovaniu prípadu zmiznutých tínejdžerov, vysporiadať ešte s vlastnou rodinnou situáciou. Kombo krimi a vzťahovo sociálnej drámy je pre mňa top a  ked sa dej odohráva v prímorskom mestečku s lukratívnymi exteriérmi a super atmoškou, tak ja naozaj nemám čo riešiť. U mňa za plný počet. ()