Arsenal83 odpad!

Hudobne pomaly na úrovni nejakého humorného kabaretu, ale ak žena vyzerá ako škaredý starý chlap, to už nie je vtipné. Hlavne keď je tu tých žien viac, nie len hlavná "hrdninka". A Yara Greyjoy vo vedľajšej role ten pocit ešte umocnila, hoci tentokrát už nemusela hrať lesbu, tú úlohu dali inej šerede. ()

Necrotongue

První epizoda byla jasně "seznamovací", a jako takovou ji taky hodnotím. Správně bych měl být naštvaný a vidět rudě, protože hlavní hrdinka je typickým materiálem pro současnou propagandu- lesbička a schopná, silná, inteligentní žena s vlastním názorem. Sám jsem překvapen, že mi to v tomto případě vlastně nevadí. Daleko větší problém bych měl se seriálem v případě, že by šlo o nějakou testosteronovou romanci, a každou chvíli bych se tak musel dívat na suchý zip. ()

MoiJe

Mne sa to paci. Podobne ako napr New Amsterdam, pride jeden clovek a s raznym krokom a "a preco by to neslo" pristupom postupne meni vsetko okolo seba. No a co ze to nie je krehka kraska citajuca si basnicky, to je prave pointa. ()