Reklama

Reklama

Gentleman Jack - Série 1 (2019) (série)


I Was Just Passing (S01E01)

(epizoda)
  • USA I Was Just Passing

Recenze (6)

MoiJe 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mne sa to paci. Podobne ako napr New Amsterdam, pride jeden clovek a s raznym krokom a "a preco by to neslo" pristupom postupne meni vsetko okolo seba. No a co ze to nie je krehka kraska citajuca si basnicky, to je prave pointa. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Hudobne pomaly na úrovni nejakého humorného kabaretu, ale ak žena vyzerá ako škaredý starý chlap, to už nie je vtipné. Hlavne keď je tu tých žien viac, nie len hlavná "hrdninka". A Yara Greyjoy vo vedľajšej role ten pocit ešte umocnila, hoci tentokrát už nemusela hrať lesbu, tú úlohu dali inej šerede. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První epizoda byla jasně "seznamovací", a jako takovou ji taky hodnotím. Správně bych měl být naštvaný a vidět rudě, protože hlavní hrdinka je typickým materiálem pro současnou propagandu- lesbička a schopná, silná, inteligentní žena s vlastním názorem. Sám jsem překvapen, že mi to v tomto případě vlastně nevadí. Daleko větší problém bych měl se seriálem v případě, že by šlo o nějakou testosteronovou romanci, a každou chvíli bych se tak musel dívat na suchý zip. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama