Smrtící důsledek

Consequence

Thriller

Německo, 2003, 97 min

• sinp

Německý thriller s originální produkce HBO... To zní možná zajímavě, ale ten film se vůbec nepovedl. Jedním z mála pozitiv je, že jsem po dlouhé době viděl Armanda Assante, jenže jeho herecký výkon byl silně rozpačitý, téma je vykrádačské a především, díky hloupému scénáři, nevyužité. Tak hloupé výbuchy a směšné akční scény bych očekával u videobéčka, a ne tady. Tenhle film je Smrtícím důsledkem svěření režie Hickoxovi.(8.8.2005)

• Damiel

Je to takový divný... Chvíli se mi zdálo, že by to mohlo jít, ale pak se to celé rozplizlo (po scéně v hotelu) do neuvěřitelné slátaniny, která naštěstí po hodině a půl doklopýtala do cíle. Líbila se mi jenom ta scéna, jak Armand Assante sedí na pláži s flaškou v ruce a kouká na moře...(30.6.2005)

Tak se zase všichni uklidníme a začneme používat hlavu. 23%? No jasně. Možná by občas nebylo špatný mít vlastní názor. Smrtící důsledek sice není nijak extra originální, ale jinak jde o solidně udělanej béčkovej thriller, ve kterým exceluje Armand Assante, kterýmu spolupráce s režisérem Hickoxem evidentně svědčí. Pořád se tu něco děje a Assante má navíc neuvěřitelně sexy parťačku. Takže na mizerných 23% to není ani náhodou. Jo a tohle je německej film úplně stejně, jako je Edith Piaf film českej. 70%(19.12.2016)