• gemi

Na tomto filmu je pozoruhodná jediná věc - jak moc špatně tady hraje celá plejáda jinak výborných herců. Takhle zprasit film, to je vlastně svým způsobem taky umění. Paradoxní je, že kdyby byl film o trochu lepší, tak by se na něj vůbec nedalo dívat, protože jediné, co je na něm trošku zajímavé, je právě jeho tragické provedení.(11.6.2011)

• sud

No, je to sice blbost, ale ne zas taková, jak se prezentuje. Viděl jsem hodně horších filmů. Příběh (jestli se tomu tak dá říkat) je sice ujetej až na půdu a řada scén si pohrává s trapností (erotická scéna mezi Přeučilem a Kostohryzovou je přímo pekelec), ovšem několik fórů se povedlo (třeba scéna z pivovaru s Ivanem Mládkem), Luděk Sobota mi nikdy nevadil (i když hraje skoro všude blba, tady se mi nezdá zas až moc ad absurdum) a Roman Skamene jako boss Pinďour nemá chybu. Podprůměrný film, nikoli však dno. 30%.(30.12.2010)

• duklak2

Některé pasáže ve filmu nepůsobí trapně. Pa Sobota sice hrál v mnohem lepších komediích, ale tato také není tak špatná. Bohužel někteří lidé se podívají napřed na hodnocení na CSFD a hned je to odradí od zhlédnutí. To je chyba. Tento film by si zasloužil určitou pochvalu, která by mu dodala větší sebevědomí. Někteří herci zde předvedli sice strašný výkon, ale je tu i hrstka lepších a tím pádem snímek nepatří do "odpadních vod".(9.1.2012)

• rakovnik

Sobota a Skamene nejsou vůbec vtipní. Ani zvlášť, ani spolu. A bohužel na nich stojí tento film. V devadesátých letech Vít Olmer klesl na dno. Myslím ale, že kdyby v hlavní roli nebyl Sobota, film by nebyl tak špatný, protože scénář se mi zdál poměrně zajímavý. Popravdě, program v televizi je tak špatný, že při repríze se stejně dívám a film mi přijde s odstupem času čím dál zajímavější. Odraz té doby ve filmu už trošku zavání vzpomínkami. Potěšila rolička Ivana Mládka, postava dědečka z Ameriky potěšila trochu méně, i díky její angličtině.(8.7.2010)

• djsaly

Tento film na DVD nosiči by som si veru nekúpil iba ak by bol ako bonus pribalený k inému titulu. Avšak úprimne podotýkam, že v televízii som ho vzhliadol už niekoľko krát a pozrel by som si aspoň časť určite znovu, ak by v tom istom čase nebolo na výber niečo pozoruhodnejšie či práve nebola reklama cez ktorú vždy aktívne využívam diaľkové ovládanie.(5.6.2010)

• - Vůz, se kterým jezdí ve filmu Alan, strážce Alice (Simona Chytrová), je Škoda Favorit v edici Blackline z roku 1993/94. (Radza130)

• - Točilo se Liblicích, Svatém Janu nad Skal, Ruzyni, Doksech a Karlových Varech. (M.B)

• - V závěru filmu, kdy doktor Wágner (Tomáš Töpfer) dává v nemocnici květiny do vázy, se v pravém horním rohu objeví mikrofon. (slatkac)