• Big Bear

Tohle se mi nějak (naštěstí) v devadesátých letech vyhnulo a já blbec se rozhodl, že to zkouknu teďka v TV. Pane Olmere, nejsem takový blbec jak jste doufal. Film jsem po 20 min sledování nehereckých výkonů Soboty, Chytrové, Skameneho a dalších vašich oblíbenců vypnul s přísahou, že jej již nikdy nedokoukám. To se fakt nedalo - ODPAD(30.5.2012)

Mám-li film hodnotit z hlediska dalšího vývoje české kinematografie, tak to byla ještě dost povedená taškařice, pokažená tím, že Vitoušek se choval nejdřív jako blbec, pak najednou prozřel, aby se ukázalo, že skutečně tím hlupákem je. Když byl film poprvé anotován před svojí premiérou, tak jsem si říkal, že ten Sobota hraje takového antihrdinu, jakým jsem byl v tehdejší pohnuté době já - prostě v kapitalismu neupotřebitelný, chybující a zásadně nechápající, jak to ve světě "byznysu" chodí. Bohužel, sice to je trošku s nadsázkou, ale mnohdy to tak během toho čtvrtstoletí u nás chodilo a chodí, podnikatelské mafie jsme se nezbavili a Vitouškové to vždycky zorají a ještě se ostatním zdá, že mají v hlavě polámané kolečko. Nakonec z toho bylo něco jiného, než jsem čekal, ale výkony herců byly dobré, škoda, že to celkově bylo nesourodé a trapné bylo použití navrátilce z emigrace Kohouta. Ve chvíli, kdy se začaly majetnické dohady, byl jsem vedle, neboť co se týká obchodnických machinací, jsem s odpuštěním taky .......(9.9.2016)

• Olík

„Ještě větších blbců, než jsme doufali“ má Luděk Sobota ve filmografii víc, než jakýchkoliv dalších postav a v pointě si na podobných hloupých Honzech udělal kariéru. Ale spojení rok 1994, Luděk Sobota, Vít Olmer….to zkrátka nemohlo dopadnout vyloženě dobře. Do toho ještě boss Roman Skamene, slizák Jan Přeučil….kurňa, když to vezmu kolem a kolem, tak z toho ještě pražský komik vybruslil celkem se ctí.(1.6.2012)

• Malarkey

Přesnej příklad filmu, kterej je tak strašně blbej, až je neorázně vtipnej. Standardně bych dal odpad, ale právě proto, že Vít Olmer je buď totální filmařskej amatér nebo bůh parodie, nemůžu dát jinak, než dvě hvězdičky. Strašně jsem se nasmál a Luděk Sobota zde vytvořil vrcholnou postavu toho, co normálně hraje. Třeba ale nutno dodat, že scéna s Mládkem v pivovaře byla vysloveně dobrá.(31.12.2015)

• majky19

Jednoznačně to není žádný filmový zázrak, ale myslím si, že režisér Vít Olmer natočil po sametovém převratu i daleko horší snímky,mezi nimiž jmenujme kupříkladu Play Girls 1, 2, Waterloo po česku nebo bohužel ne příliš povedené pokračování kultovního snímku Bony a klid. V každém případě se i v tomto filmu sem tam nějaký povedený vtipný moment objeví, a mě zejména bavily scény, v nichž se Sobota potkal s Romanem Skamenem, což byly jedny z těch kladnějších momentů tohoto filmu.(9.6.2018)