• waits
  *

  To je prostě smutně nepovedený film. Sobota, který si sám psal scéníř musel být přitom ohlasem zklamán, vždyt je tam to, na co vždycky chodili lidi, včetně sentencí typu "Pindoure, asi jsem ti šlápnul zespodu rukou na nohu" a herců-tutovek, kterým se lidé smějí (Skamene nebo Přeučil). Celé je to ovšem zoufale nedotažené a přímo pekelná je Olmerova režie, kterého opustily profesní síly současně s nástupem devadesátcýh let. Příkladně záběry na Chytrovou, která hraje automaty a půjčuje si na hru od barmana Soboty - lépe by to natočil i úplný amatér na videokameru. Ve filmu si zahrál i Jára Kohout, který měl za sebou poměrně dobrodružný život (za protektorátu krátce vězněn i přes inzerování ve vlajce a hraní v prorežimích rozhlasových skečích, emigrace, účinkování v RFE v Mnichově a New Yorku).(20.1.2011)

 • Nocturno culto
  **

  Je to trochu mongoloidní ale místy to u člověka vyloudí úsměv, třeba když Ivan Mládek vysvětluje delegaci gynekologů jak to chodí v pivovaru a nebo Pinďour mluví s Vitouškem, jinak to stojí za bačkoru, viz. Sloup jako ruský mafián, Kraus jako Bossův poskok Gold, souložící Přeučil a mnoho dalších ...bída s nouzí ..(31.12.2015)

 • Asia_Power
  odpad!

  Ještě větší blbost, než jsem čekala...Lůďa Sobotů vždy uměl hrát blbce, ale většinou hrál zábavné idioty a člověk se u jeho filmů zasmál. Tak jsem si naivně myslela, že tento film bude jeden z těch, co do 300 nejhorších nepatří. Tůůůdle nůůůdle bambusačko, máš po píči, patří sem patřííí, kyš, kyš....Jediné pozitivum této debility, je její délka. Byla jsem nucena trpět necelých 80 minut, což mé šikmé oči zalilo slzama vděku. Film byl tak kolosálně dech beroucí, že u něj usnul i pes, co mi dělal společnost a já klimbla asi 2x, abych se s trhnutím probrala a zjistila, že utrpení pokračuje a musím děj vrátit o dvacet veřin zpět. Zkurvenej mikrospánek. K filmu - Pokud rádi trpíte, dáváte si svorky na bradavky, paralyzér na koule a nebo strkáte žaluda do pastičky na myši, tak je možné, že se vám tohle bude líbit, jelikož to mučí taky a více než obstojně. Přivažte obviněnýho z vraždy k židli, pusťte mu dokola tenhle film a max do oběda se přizná ke všem mordům za posledních deset let, jen aby to už nemusel vidět znova. Někoho potěší, že je ve filmu erotika. Akorát, že je kolosálně na pitchu. Co pochválit? Titulky, byly bezva.(4.1.2017)

 • zigy
  ***

  Ve stylu nováckých sobotovských estrád jako Senzilibilšou se Skamenem....takže pár dobrých ostrých frků určitě dostanete, ale taky je tam trocha nudy, trocha trapnosti, a výsledkem je pravý český guláš, ze kterého je vám zprvu dobře, ale přílišná konzumace vám může způsobit zažívací potíže...A taky se to dá brát jako dobrá sonda do porevolučního prostředí plného restitucí, je to vlastně takový dokument:)(3.1.2017)

 • pytlik...
  **

  Film mě nenaštval nebo neunudil, takže mu odpad určitě nedám, naopak některé Sobotovy a Mládkovy výroky se dost povedly. Navíc jsem moc přál Přeučilovi tu jeho roli, to je boží trest za tu jeho neustálou přehnanou markýrovanou mluvu a gestikulaci, kterou on asi považuje za umění či co. Jinak děj a zejména závěr nijak zvláštní logikou nevynikal, nicméně snímek si zaslouží pochvalu za ten mysteriózní přesah... nebo on snad někdo pochopil, jaký byl vztah Alice a toho jejího "psychologa", a čím nebo proč ji on vydíral?(17.1.2015)

 • - V závěru filmu, kdy doktor Wágner (Tomáš Töpfer) dává v nemocnici květiny do vázy, se v pravém horním rohu objeví mikrofon. (slatkac)

 • - Vůz, se kterým jezdí ve filmu Alan, strážce Alice (Simona Chytrová), je Škoda Favorit v edici Blackline z roku 1993/94. (Radza130)

 • - Točilo se Liblicích, Svatém Janu nad Skal, Ruzyni, Doksech a Karlových Varech. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace