• Nocturno culto

Je to trochu mongoloidní ale místy to u člověka vyloudí úsměv, třeba když Ivan Mládek vysvětluje delegaci gynekologů jak to chodí v pivovaru a nebo Pinďour mluví s Vitouškem, jinak to stojí za bačkoru, viz. Sloup jako ruský mafián, Kraus jako Bossův poskok Gold, souložící Přeučil a mnoho dalších ...bída s nouzí ..(31.12.2015)

• Oskar

"Máš gumu?" "I tužku." Závidím všem kolegům, kteří Ještě většímu blbci, než jsme doufali, udělili odpad! Protože jestli opravdu neviděli nikdy nic horšího, jsou to šťastlivci. :-) Je to prostě film, který se nepovedl a nikdo ze zúčastněných ani netvrdí, že ano. Takže k čemu ta hysterie, o co jde? I špatné filmy mají svůj smysl, díky nim si vážíme těch dobrých. 10%(22.6.2006)

• Asia_Power

Ještě větší blbost, než jsem čekala...Lůďa Sobotů vždy uměl hrát blbce, ale většinou hrál zábavné idioty a člověk se u jeho filmů zasmál. Tak jsem si naivně myslela, že tento film bude jeden z těch, co do 300 nejhorších nepatří. Tůůůdle nůůůdle bambusačko, máš po píči, patří sem patřííí, kyš, kyš....Jediné pozitivum této debility, je její délka. Byla jsem nucena trpět necelých 80 minut, což mé šikmé oči zalilo slzama vděku. Film byl tak kolosálně dech beroucí, že u něj usnul i pes, co mi dělal společnost a já klimbla asi 2x, abych se s trhnutím probrala a zjistila, že utrpení pokračuje a musím děj vrátit o dvacet veřin zpět. Zkurvenej mikrospánek. K filmu - Pokud rádi trpíte, dáváte si svorky na bradavky, paralyzér na koule a nebo strkáte žaluda do pastičky na myši, tak je možné, že se vám tohle bude líbit, jelikož to mučí taky a více než obstojně. Přivažte obviněnýho z vraždy k židli, pusťte mu dokola tenhle film a max do oběda se přizná ke všem mordům za posledních deset let, jen aby to už nemusel vidět znova. Někoho potěší, že je ve filmu erotika. Akorát, že je kolosálně na pitchu. Co pochválit? Titulky, byly bezva.(4.1.2017)

• ghatos

Infantilní, infantilní, infantilní...těžko hledat slova. Je to taková zdegenerovaná verze Dědictví aneb Kurvahošigutentag. V tehdejší době byly restituce a dědictví aktuální. Velmi nešťastně se to odrazilo v této katastrofě. Jsem šokován čemu se propůjčil Tomáš Töpfer, Jan Kraus a další. Nejvíc otřesný je Luděk Sobota - hrozná karikatura a idiot. Ivan Mládek nakonec byl nejlepší (a to nemyslím ironicky).(8.1.2010)

• Chegí

Film jsem viděl asi před třei roky, když ho dávali asi v 11 hodin večer na Slovenské Dvojce. Fakt, že ho dávali tak pozdě na DVOJCE, mluví za vše. Dodnes nechápu, jak jsem mohl vydržel dodívat se až do konce. Pan Sobota ukázal, že i "neumí" hrát. Další herecké výkony nestojí za komentář. Chápu, že bylo po "revoluci" a že každý chtěl točit věci nové, neotřelé, ale vytvoření nečeho tak ubohého je neomluvitelné.(10.6.2011)