• Chegí

Film jsem viděl asi před třei roky, když ho dávali asi v 11 hodin večer na Slovenské Dvojce. Fakt, že ho dávali tak pozdě na DVOJCE, mluví za vše. Dodnes nechápu, jak jsem mohl vydržel dodívat se až do konce. Pan Sobota ukázal, že i "neumí" hrát. Další herecké výkony nestojí za komentář. Chápu, že bylo po "revoluci" a že každý chtěl točit věci nové, neotřelé, ale vytvoření nečeho tak ubohého je neomluvitelné.(10.6.2011)

• Jara.Cimrman.jr

Zbavit Blbce karlovarského Richmondu je těžší než ochutnat všechny lázeňské prameny. Ale pořád to není tak těžké, jako pobavit se u této "komedie". Debilní Vitoušek má totiž do roztomile zabržděného Františka Koudelky z STS Chvojkovice Brod dost daleko, i když fyzická podoba by tu byla, a jeden vzteklý Pinďour to nezachrání. Já bych se tedy hodnocením klonil spíše k odpadu, ale zaujal mne porevoluční průlet Carlsbadem ve splašené Škodě 1000 MB a za to jednou hvězdou zaplatím.(31.12.2015)

• CyriC

Trapnost a ubohost tohoto veledíla dosáhla takové úrovně nudy a umělecké bezcenosti, že ani Troškovy Kameňáky na něj nemají(možná kromě třetího dílu). Kdyby existovaly ceny za trapnost, tak tento film obdrží všechny do konce věků. Sobotovo vystupování zde celkový pocit z filmu výrazně podtrhuje(a to mám Sobotu rád), vtipy jsou opravdu hrozné, film je vlastně uplně o ničem a jednoduše řečeno 80 minut tak tupého humoru, až jsem nechápal. Pro takovéto filmy by mělo existovat hodnocení: PODodpad. Dekadentní opus vyprávějící o konzumenství a povrchností postmoderní civilizace, Iliada trapnosti a Odyssea hlouposti.(22.9.2010)

• bankula

Osobně mi to připadá, jako Olmerůlv pokud natočit Bony a klid 2 v porevolučním prostředí. Ovšem jediné pojítko je tady Roman Skamene coby velebos mafiánů. Jinak se jedná o napsrosto podrůměrnou sračku, jeden z nejhorších porevolučních filmů (a to už je co říct). Pamatuju si z toho jen dvě věci. Totálně sutpidně se tvářící Sobota, který si tu chtěl střihnout svého druhého Fratiška Koudelku, ale vyšel mu z toho Forrest Gump. A nezbytný sexy prvek všech porevolučních filmů - tedy kozy u bazénu. Zbytek je jen nezáživná vata.(12.1.2014)

• duklak2

Některé pasáže ve filmu nepůsobí trapně. Pa Sobota sice hrál v mnohem lepších komediích, ale tato také není tak špatná. Bohužel někteří lidé se podívají napřed na hodnocení na CSFD a hned je to odradí od zhlédnutí. To je chyba. Tento film by si zasloužil určitou pochvalu, která by mu dodala větší sebevědomí. Někteří herci zde předvedli sice strašný výkon, ale je tu i hrstka lepších a tím pádem snímek nepatří do "odpadních vod".(9.1.2012)