Symbolický návrat Járy Kohouta do českého filmu v prvním roce po skonání Benešova opatření v oblasti filmu navázalo na jeho poslední role pro změnu v druhém roce od podepsání. Cheche, máme co jsme chtěli. Klíče vzhůru a zabití českého filmu nazdar. Zdar!(28.2.2009)

• LiVentura

Ten název mi navozuje kdysi podbně jmenovaný francouzský snímek, ale to byla jiná kategorie kvality pane Olmere.!!!(18.7.2009)

• sud

No, je to sice blbost, ale ne zas taková, jak se prezentuje. Viděl jsem hodně horších filmů. Příběh (jestli se tomu tak dá říkat) je sice ujetej až na půdu a řada scén si pohrává s trapností (erotická scéna mezi Přeučilem a Kostohryzovou je přímo pekelec), ovšem několik fórů se povedlo (třeba scéna z pivovaru s Ivanem Mládkem), Luděk Sobota mi nikdy nevadil (i když hraje skoro všude blba, tady se mi nezdá zas až moc ad absurdum) a Roman Skamene jako boss Pinďour nemá chybu. Podprůměrný film, nikoli však dno. 30%.(30.12.2010)

• meave

Skutočne to v blbosti predčilo moje očakávania. Trápnosť súťaží o prvé miesto s nudou a floskulami. Nie som fanda Luďka Soboty, ale toto je ešte aj pod jeho úroveň. Údes.(1.1.2006)

• Ištván87

Zabte mě, jestli se na to jetě jednou podívám.(3.3.2009)

• - Vůz, se kterým jezdí ve filmu Alan, strážce Alice (Simona Chytrová), je Škoda Favorit v edici Blackline z roku 1993/94. (Radza130)

• - Točilo se Liblicích, Svatém Janu nad Skal, Ruzyni, Doksech a Karlových Varech. (M.B)

• - V závěru filmu, kdy doktor Wágner (Tomáš Töpfer) dává v nemocnici květiny do vázy, se v pravém horním rohu objeví mikrofon. (slatkac)