• rikitiki
  **

  Zajímavý začátek - osaměla postarší žena v domácnosti se potká s homosexuálním přítelem svého pěveckého idolu. Jenomže naznačený záměr, hledání, co se dá v životě ještě změnit k lepšímu, se zvrhne v přiblblou detektivku a končí muzikálovým finále. Strašlivý prů....švih.(21.3.2010)

 • Phobia
  **

  Jste-li machna v přechodu, pátrající po smyslu života, nejspíš vás tahle rozháraná taškařice donutí spokojeně prosmrkat balík papírových kapesníčků. Domácí puťka Kačena Batesová opouští břehy rodných USA, svého rozhádaného manžela, trpasličí snachu a další podružné ksichty; míří do Londýna na pohřeb oblíbeného, ba přímo milovaného zpěváka, který ji svými serenádami dojímal a naplňoval pocitem, že jí někdo rozumí. V Anglii Káču ovšem čeká nejedno překvapení: musí se prokousat davy pozůstalých snobů a nevrlých osobních bukvic, ehm, sluhů, pomoci jim k majetku i duševní hovnováze, odhalit vraha, získat zpět své dávno ztracené sebevědomí a kdoví, třeba i toho starého prda, co jí kdysi navlékal prsten a sliboval "dokud nás smrt nerozdělí". Příjemné obsazení činí film snesitelným, ale scénář psala asi nějaká senilní bába, režíroval to senilní dědek a muzikálové části ve mně vzbuzovaly neodolatelnou obsesi bouchat hlavou o kuchyňskou linku nebo si prohnat ušima mrkev (sledováno při přípravě oběda). 41%(19.6.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $489,075(17.7.2010)

 • M-arta
  ***

  Buclatá paní před důchodem, gay a trpaslice - to opravdu nejsou příliš častí protagonisté...(19.12.2009)

 • RonaMidu
  *

  asi bych na to nekoukala,nebýt upoutaná k posteli,ovladač v nedosahu.....film,taková splácanina!.......naštěstí jsem chvílemi pospávala.ale moje averze k happyendovým potleskům dostala na frak - co jsou všechny potlesky,co jsem kdy ve filmu zažila proti rozkývanému,tleskajícímu tv studiu?!?!...brrr :-)(15.6.2012)