Playgirls

Komedie

Česko, 1995, 77 min

• Péča

Ouuu, ne ne ne a zase jenom ne! Jestli máte chuť na film od Víta Olmera z devadesátek, tak si pusťte Tankový prapor. Ale tohle bylo prostě hrozný porevoluční snažení vytřískat s filmu náhodnost s amerikou, tak ty šlápoty jdou mílovými kroky úplně mimo. Doufám, že už tento film nezastihnu nikdy v TV kolem třetí ráno, když příjdu domů z chlastačky, protože se otočím na patě a půjdu radši dál pít! :D(13.8.2013)

• Anderton

Vít Olmer musel chodiť na natáčanie s celým štábom električkou, pretože Nova nebola ochotná platiť dodávku (dávny rozhovor s režisérom v Cineme). Takže on za to až tak nemôže. Aha, už som to písal k dvojke. Takže iba dodám, že Olmer točil tieto filmy myslím naraz. Tento geniálny štýl práce od neho neskôr bezškrupulózne okopíroval Peter Jackson.(31.5.2012)

• Gabra

Hm... tak tohle jsem nikdy nedokoukala. Přes svátky, když film na Páralův námět běžel v televizi, jsem se snažila, opravdu, ale usnula jsem. Radši. Dávám 10 %, ne za film, spíš za to, že některé Páralovy knížky můžu, tak mi ho je trochu líto... :o) No a i když při pohledu na ostatní názory je mi jasné, že Playgirls asi nikdo z vás ve filmotéce nechce, informuji o tom, že v Levných knihách prodávají originálku za 39,-. Asi všichni moc dobře víme proč.. Tak třeba se to bude hodit sběratelům nebo tak něco.(16.10.2008)

• qVitek

Vít Olmer je ko*** . Nechápu, kdo mu mohl poskytnout peníze na tento film. Olmera pravděpodobně odmítly všechny prostitutky které si pokusil koupit, jinak by tohle nemohl nikdy myslet vážně. Olmer si asi musí myslet, že divácí jsou napsto stupidní dav krav, které sežerou všechno, co se jim předhodí ! ! ! ! ! ! Ale i stádo krav odmítne takovou sra***, kterou uvařil Olmer. Slovo vkus Olmerovi asi nic neříká.(12.12.2009)

• FMJ

Tohle byla bomba komediie a já se smál až jsem se za břicho popadal.Dlouho jsem se tomuhle filmu vyhýbal,ale proč to opravdu nevim.Rozhodně zkouknu i druhý díl,který bude taktéž brzy v tv.----- A teť vysvětlení komentáře je to velká lež,protože Playgirls je opravdu pííííííí******* :-),ale druhý díl přesto zkouknu,abych to měl komplet. 5%(20.1.2013)

• - Playgirls patří k prvním filmům, které spolufinancovala TV Nova. (Halloween9)

• - Martina Adamcová (Ája Machová) kvôli filmu pricestovala na natáčanie až z Kanady. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)

• - Hlavní dívčí role vytvořily režisérova manželka Simona Chytrová, Kateřina Kornová, někdejší televizní moderátorka a příležitostná herečka Martina Adamcová a Michaela Kuklová. Režisér Olmer později vzpomínal, že měl jisté potíže s obsazením ústředních postav děje. Partičku kamarádek, které si začátkem devadesátých let otevřou veřejný dům, měly původně hrát Markéta Hrubešová, Sabina Laurinová a Kateřina Brožová. Hrubešová sice již dříve divákům velkoryse ukázala části svého půvabného těla například ve snímku Oznamuje se láskám vašim, ale role v hampejzu - to už prý bylo na ni trochu moc. Strhla však s sebou i Laurinovou a Brožovou a režisér musel hledat úplně nové obsazení hlavních rolí... Olmer dal rovněž opětovně hereckou příležitost (po snímku Nahota na prodej) Jiřímu Šolcovi. (Halloween9)