Kash with a K (E01) (epizoda)

Svadba mojej najlepšej priateľky

Komedie / Romantický

USA, 2019, 1 h

• Marze

Je s podivem , že i když se to seriálově nafouklo a kopíruje to postupy z britských úspěšných komedií, zábavné to není. Ze slavného filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb zde je čtvrt Notting Hill.(3.2.2021)

Tak ma napadlo len tak zo srandy si pozrieť pilot tohto seriálového remakeu filmu, ktorý som nikdy tak úplne nepochopil, respektíve nedocenil. No a ide o fajn pozeraníčko, ktoré je samozrejme poplatné dobe a milostné vzťahy vidíme iba naprieč rasami. Je fajn, že do hry sa dostáva aj pakistanská menšina, v tomto smere ide o celkom progresívnu záležitosť, i keď oná politická korektnosť môže mnohých divákov odradiť. Trochu mi liezli na nervy neustále popkultúrne odkazy, podobný prístup mi pripadá zbytočný a príliš sebastredný.(2.1.2021)

Ine nez film, ktory ma to donutilo si znovupozriet, ale prijemne. Okrem Zary su vsetci pekni a pohodovo sa sleduju, humor je vcelku jemny... Moze byt.(6.8.2019)

Ľahký a príjemný seriál. Prvý diel rozbehol udalosti. Svojské postavy, dobre stvarenie hereckých vykonov.(5.3.2021)

• hwnd

Vykrádačka všeho možného, která je hozená do ultrakorektního hávu. Zkusím ještě díl, jestli dokoukat na kulisu nebo jestli je to ztráta času.(7.1.2021)