Maya má svoju prácu a profesionálny život spoľahlivo pod kontrolou. Jej súkromný život však zasiahla kríza. Po nútenom rozchode so ženatým milencom odcestovala zo Spojených štátov do Londýna, kam ju pozvala na svadbu jej najlepšia priateľka Ainsley. Maya v Londýne stretne svojich starých priateľov z univerzity Craiga a Duffyho. Namiesto radosti z príprav na Ainsleynu svadbu však Mayu pohltí depresia, keď sa dozvedá o osobných životných krízach svojich priateľov. (TV JOJ)

Anderton

Tak ma napadlo len tak zo srandy si pozrieť pilot tohto seriálového remakeu filmu, ktorý som nikdy tak úplne nepochopil, respektíve nedocenil. No a ide o fajn pozeraníčko, ktoré je samozrejme poplatné dobe a milostné vzťahy vidíme iba naprieč rasami. Je fajn, že do hry sa dostáva aj pakistanská menšina, v tomto smere ide o celkom progresívnu záležitosť, i keď oná politická korektnosť môže mnohých divákov odradiť. Trochu mi liezli na nervy neustále popkultúrne odkazy, podobný prístup mi pripadá zbytočný a príliš sebastredný. ()

Marze

Je s podivem , že i když se to seriálově nafouklo a kopíruje to postupy z britských úspěšných komedií, zábavné to není. Ze slavného filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb zde je čtvrt Notting Hill. ()