poster

Záchranáři (TV seriál)

 • Austrálie

  Police Rescue

Akční / Krimi / Drama

Austrálie / Velká Británie, 1989, 61x50 min

Hrají:

Gary Sweet, Sonia Todd, Steve Bastoni, Steve Bisley, Gia Carides, Lani John Tupu, Russell Crowe, Gabrielle Fitzpatrick, Nash Edgerton, Jeffrey Walker, Steve Le Marquand, Kieran Darcy-Smith, Andy Rodoreda, Ada Nicodemou, David Field, Jessica Napier, Barbara Magnolfi, Helmut Bakaitis, Tammy MacIntosh, Robert Mammone, Peter Phelps, Warren Coleman, Kerry Armstrong, Anna Hruby, Roy Billing, Dan Wyllie, Marc Aden Gray, Colin Borgonon, Tim Elliott, Gillian Jones, Marshall Napier, Richard Sutherland, Frank Whitten, Darren Gilshenan, Nick Lathouris, Jennifer Kent, Peter Carmody, Leah Purcell, Jack Campbell, Helen Kambos, Stavros Economidis, Walter Grkovic, Saviour Sammut, Mark Clark, Scott Ferguson, Yvette Alcott, John Meillon Jr., Gary Down, Barry Quin, John Bonney, Kenny Graham, Bill Young, Susan Prior, Justin Rosniak, Peter Collingwood, Richard Coleman, Celia Ireland, Sophie Wiesner, Robert Price, Harry Pavlidis, Beth Champion, Arthur Angel, Joel Edgerton, Max Cullen, Steven Vidler, Jeanette Cronin, Melissa Tkautz, Steve Rodgers, Frankie J. Holden, Salvatore Coco, Rob Carlton, Paul Rogers, Brian McDermott, Peter Ford, Wyn Roberts, Patrick Blackwell, Brendan Donoghue, Mervyn Drake, Duncan Wass, Jeremy Callaghan, Brett Partridge

Producenti:

John Edwards

Scénografie:

Murray Picknett

Kostýmy:

Jenny Miles
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (37)

 • Gemini
  ****

  Záchranáře stihl stejný osud jako téměř každý dlouhý seriál - výměny původních postav za nováčky, se kterými už to nějak nebylo ono, jistá okoukanost, však to známe...ale protože jsou Záchranáři proklatě dobrý seriál s originálním námětem (ve své době, samozřejmě...dnes přece máme Medicopter 117, k našemu neskutečnému potěšení:((() a hodně dobrým scénářem, svoje čtyři hvězdy si určitě zaslouží.(14.5.2003)

 • tron
  ***

  60% za nostalgiu (bola to doba, keď som v klete po škole poobede naháňal po dolných uliciach hulákajúce zrmzlinárske autíčko Family Frost a s nanukmi som sadal pred tento austrálsky seriál).(1.1.2005)

 • Divočák
  ***

  Další z legendárních seriálů, které na nás Nova těsně po svém vzniku vychrlila a který jsem naivně a nekriticky miloval, stejně jako ty ostatní. Když jsem se na něj ovšem podíval po delší době (a myslím, že to bylo už v jeho pokročilém stádiu), dost mě to zklamalo a nechápal jsem, co jsem na tom dřív tak žral. A taky mě vždycky strašně znechutil ten hnusný obrázek, co tam byl u závěrečných titulků:/ Bleee(31.3.2007)

 • Davies182
  ****

  Seriál mého dětství, který jsem zbožňoval, a pokaždé se na něj neskutečně těšil. Nyní se nestačím divit, jakých kvalit vlastně tenkrát dosahoval. Na rok 1991 a na Austrálii (ne, že by tamnější seriálová tvorba nějak zaostávala) to byl vážně obdivuhodný výkon. A ta znělka...!(12.3.2009)

 • Legas
  ****

  Svěží, napínavé, kdysi můj velice oblíbený seriál. S přibývajícími díly ovšem ztrácel na atraktivnosti.(4.4.2003)

 • Bachy
  **

  Nic převratného. Jako u většiny seriálů - přibývají díly a série a kvalita padá a padá. Medicopter je možná ještě o úroveň níž.(7.2.2008)

 • J.Connor
  ****

  Památný seriál, který ale dle mého názoru netěžil zdaleka jen z toho, že byl u nás uveden mezi prvními. Dobré zápletky, sympatická parta v čele s Mikim, Endžlem a Džordžou a zejména uvěřitelnost hrdinů i jejich osudů.(22.6.2006)

 • frashmaker
  ****

  Tenhle seriál jsem jako malý miloval. Přišel mi hodně realistický a při každém díle jsem byl plný napětí. Občas tam byly scény, které by měly být oku dětského diváka spíše upřeny. Teď bych třeba hodnotil nižšími body,ale z toho co si pamatuju to byl opravdu seriál, který stál za to.(10.1.2010)

 • IllIlIlIIl
  **

  Podprůměrný seriál, ale rozhodně lepší než německé a jim podobné seriály.(24.11.2008)

 • Rodriguez
  ****

  Jako malej sem na tomto seriálu ujížděl. Leč časy se mění a seriály s hodnocením taky. 75%(25.11.2011)

 • PROCESOR
  ****

  Jeden ze seriálů, který mám zafixovaný, když se rozjížděla Nova. Jeden z těch lepších. Ten, kdy sem byl v pubertě a samozřejmě sem chtěl být drsnej záchranář a zachranovat nebohé slečny z hořících mrakodrapů. Po revoluci sem na to koukal s otevřenou pusou a furt nechápal, proč na to mají speciální oddělení, když u nás to všechno zmáknou hasiči. Nicméně epizody byly napínavý a já se nikdy nenudil, naopak sem to prožíval. Škoda, že opakujou, kdejakou sračku a tenhle seroš ne. Neva stáhnem to legálně a zase bude večírek .)(24.11.2017)

 • wader
  ****

  Jó tohle sem sledoval vždycky když sem přišel domů ze školy.... Staré dobré časy :-)(14.2.2010)

 • Kulik.Z
  *****

  Dobrý seriál, o hodně lepší než německé seriály - Kobra 11 a tak podobně.(24.7.2011)

 • Martin741
  ****

  Ked Tv Nova zacinala, tak akymsi zazrakom mala kvalitne serialy v programovej ponuke. 76 %(30.4.2013)

 • lskala
  ****

  Tak na tenhle seriál jsme tenkrát byli s kámošem přímo ujetý. Každou neděli po jeho skončení jsem šli hodit řeč jaký že to bylo báječný pokoukání... :-) 70% - 4****(5.1.2010)

 • divak84
  ***

  mě se to líbilo. seriál mého pubertálního věku mě dostával hlavně charismatem Sweeta (hrdisnký zachránce utápějící se ve své vlastní krizi jmenem posraný život). samozřejmě dnes by asi neobstál ale mělo to něco do sebe.(16.9.2010)

 • joshula
  *****

  To jsem byl ještě malý klučina, když jsem v Austrálii zachraňoval svět.(12.1.2008)

 • Scytale
  ****

  Svého času jsem nedočkavě očekával další díl, ale ty 4* jsou dílem nostalgie . Velmi se mi líbilo herecké obsazení postav a charaktery postav jako takové. Btw, moje první setkání s Russell Crowem.(17.4.2009)

 • Kovaja
  ***

  Hodně dobrá vzpomínka na pubertu:-))(24.2.2009)

 • wakeup
  ****

  Tohle byla vzdy skvela zabava na nedelni dopoledne.(27.6.2007)

<< předchozí 1 2