Pagery (S01E05) (epizoda)

The Pager

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2002, 1 h

Tempo je opäť kľudné, veľké dramatické scény sa nekonajú a ostáva len užívať si drobné zmeny v stratégii zúčastnených strán okorenené humorom. Zásadová striptérka sa zdá byť imaginárnou bytosťou práve kvôli otmu, že dodržiavanie dobrých mravov ju asi k tejto práci nedostalo. Preto dávanie takejto postave viac priestoru u mňa znižuje rating seriálu. McNultyho šéf opäť boduje, prekvapí dvojka impulzívnych detektívov a pain in the ass povinne zahrabaný v kancli. V ghete to vyzerá na boj o moc, aj keď zatiaľ žiadne veľké ťahy neboli uskutočnené. "I don't wanna go to no dance unless I can rub some tit."(22.8.2019)

Vyšetrovateľom sa podarí rozlúštiť kód, ktorý používajú Barskdaleovi díleri. Rovnako tak uzavrú dohodu s Omarom, ktorý im poskytne informáciu o vrahovi, ktorý zabil svedka z procesu s D'Angelom. Avonov gang zistí, že Omarov priateľ sa nachádza v herni...Atmosféra celkom dobrá, ale pomerne veľa času sa venuje osobným životom jednotlivých postáv a epizóda mohla mať štandartných 45 minút bez toho, aby divák o niečo dôležité prišiel.(3.3.2019)