Poté, co Bubbles vydrží tři dny bez drog, získá dobrou radu od bývalého narkomana Walona a zároveň příslib pomoci od detektiva Greggse. Když Omarovi nevyjde Barksdalova vražda, Stringer stanoví pro Barksdala nová pravidla - žádný telefon, žádné kreditní karty, nové číslo na pager a kdokoliv bude Barksdala shánět, můsí nejdříve kontatktovat Stringera. Zároveň pošlou Omarovi nabídku příměří. (HBO Europe)

Anderton

Väčšinu času ideme vo vyšľapaných chodníčkoch, ale finále ponúkne niečo, čo by ste asi nečakali. Epizóda tak graduje na úrovni celovečerného filmu. Silnejšiu scénu tu má aj Idris Elba, pokiaľ vám jeho prítomnosť poväčšinu seriálu pripadá nedostatočná. Cítiť, že séria sa blíži do finále a dá sa očakávať, že nás čakajú tie najsilnejšie tri epizódy. ()

Arkanoid

Veľmi príjemná úvodná scéna po openingu. Síce s hajzlami, ale priateľstvo medzi nimi cítiť (ak tam nie sú postranné úmysly jedného z aktérov). Chytré aj hlúpe ťahy zúčastnených strán prilievajú olej do ohňa a záverečná scéna dáva najavo, že nič už nebude tak ako predtým. ()