The Wire - Špína Baltimoru - Série 3 (série)

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2004, 11 h 44 min (Minutáž: 56–63 min)

Tvůrci:

David Simon

Dominic West, John Doman, Idris Elba, Frankie Faison, Aidan Gillen, Wood Harris, Deirdre Lovejoy, Clarke Peters, Wendell Pierce, Lance Reddick, Andre Royo, Sonja Sohn, Jim True-Frost, Robert Wisdom, Seth Gilliam, Domenick Lombardozzi, J.D. Williams, Michael Kenneth Williams, Corey Parker Robinson, Glynn Turman, Callie Thorne, Chad Coleman, Jamie Hector, Tray Chaney, Hassan Johnson, Method Man, Maria Broom, Leo Fitzpatrick, Al Brown, Jay Landsman, Richard Burton, Anwan Glover, Benjamin Busch, Christopher Mann, Frederick Strother, Edwina Findley Dickerson, Richard DeAngelis, Rick Otto, Ryan Sands, David Von Roehm, Brandon Fobbs, Melanie Nicholls-King, Shamyl Brown, Erik Dellums, Melvin Williams, Krystal Browning, Daniel Ross, Brian Anthony Wilson, Delaney Williams, Dravon James, Megan Anderson, Cleo Reginald Pizana, Thuliso Dingwall, Michael Salconi, Isiah Whitlock Jr., Brandy Burre, Muna Otaru, Michael Kostroff, Michael Willis, Michael Hyatt, Gbenga Akinnagbe, Ken Arnold, Felicia Pearson, Gregory L. Williams, Doug Olear, Genevieve Hudson-Price, Keith Johnson, Jim Klock, Peter Gerety, Michael Potts, Raw Leiba, Dennis Lehane, Amy Ryan, Delaney Williams (a.z.), Gregory L. Williams (a.z.), Chris Bauer (a.z.), Michael B. Jordan (a.z.), Muhammad Ali (a.z.), Lawrence Gilliard Jr. (a.z.), J.D. Williams (vyp.), Ernest Waddell, Robert F. Chew

Komentáře uživatelů k sérii (4)

Absolútna dokonalosť, aj keď až pri poslednej časti som si uvedomil aká bola táto séria geniálna. Perfektne prepracované charaktery, tá tichá vojna medzi Avonom a bellom, Hamsterdam, Dennisov návrat z väzenia a prispôsobenie sa spoločnosti...totálna paráda. Tento seriál mi robí obrovskú radosť, zároveň ani nie...(13.9.2018)

Serial se zase vratil do tempa, zatim asi nejlepsi serie.(9.9.2018)

Zatiaľ najlepšia séria, návrat z dokov potešil a všetko je zrazu aj oproti prvej sérií lepšie - príbeh je hutnejší, viac zvratov, zaujímavejší, napínavejší, bez toho aby sa akokoľvek znížila uveriteľnosť a realistickosť. Dejová línia okolo Hamsterdamu je geniálna. A prvý krát sa na konci dostaneme k niečomu čo sa aspoň náznakom blíži k zadosťučineniu.(1.4.2018)

Návrat do feťácko-gangsterského prostředí byl super. Zatím nejlepší série a nevím nevím, zda to čtvrtá nebo pátá budou moc nějak překonat.(6.8.2018)