Poot se vrací po svém pobytu ve vězení zpátky na roh, kde se mu dostane přivítání od Herca a Dozermana. Carcetti se zapojí do podrážděného vyjednávání o rozpočtu s prezidentkou městské rady Campbellovou, odmění Danielse povýšením a narazí na překážku při své snaze zprostit Burrella jeho funkce. Bubbles poslouží Hercovi jako svědek, ale detektiv je přílš pomalý na to, aby mu laskavost oplatil včas. Zatímco je Prez frustrovaný zavedením výuky celostátních testů do učebních osnov, Colvin motivuje třídu tím, že vítězné skupině nabídne večeři v restauraci. Randy využije svých matematických znalostí ze školy na ulici; jeho úspěch mu umožňuje zapojit Preze do podnikání se sladkostmi. Zatímco Michael se obrací na Marla s prosbou o pomoc s problémem, Andre hledá u Proposition Joea ochranu před Marlem. (HBO Europe)

Anderton

Ťažko veriť tomu, že Prez dokáže niekoľko hodín denne učiť triedy, kde ho žiaci vôbec nepočúvajú. Pomaly sa tie vzťahy zlepšujú a decká ho začínajú mať možno aj radi, ale je jasné, že časom sa zase niečo zlomí a čaká nás nečakaná tragédia, čoho sme už boli svedkami. Carcetti trochu naráža na vlastné zelenáčstvo, ale možno skončí s prezidentkou mestskej rady nakoniec v posteli. Ale snáď nie, ako muž, ktorý by podviedol svoju ženu, by stratil moje sympatie. ()