Přestože Freamon řekl Sydnorovi, že případ Davis odstartuje jejich kariéru, dál sleduje Marloa, který se vydal za Barksdalem do vězení. Aby Carcetti umlčel věčné stížnosti policie, umožnil policistům přivydělat si v jiných zaměstnáních. Burrell nemůže Davisovi pomoci v současné finanční krizi. V redakci místních novin to vře, Haynes se snaží ukáznit ambiciózního Tempeltona, zatímco šéf Whiting ho protěžuje. McNulty se rozhodne řešit problémy podle svého. (HBO Europe)

Anderton

McNulty sa holt nikdy nezmení, pritom svojim spôsobom chcel... a to je vlastne aj metafora celého seriálu, všetci sa snažia zmeniť veci k lepšiemu, občas sa zdá, že to ide, ale nakoniec sa aj tak ukáže, že Baltimore je v prdeli a ten pokles zločinnosti je akurát tak možno nejaké to percento v koncoročnej tabuľke. A asi nie nadlho. ()

warrenur

McNulltymu zacina podla mna strielat v bedni. Ten jeho stastny zivot, co sme videl v poslednych dvoch seriach som mu i tak moc nezral. Vzdy medzi nami budu taki, co napriek tomu, ze ich doma caka chapava a uzasna polovicka, casom im to stale pride malo. Marlo ma zrejme komunikacny kanal ku "grekom", aby nejak z hry vysachoval Prop-Joa. Zatial, vo vydavatelstve vdaka jednemu oblubencovi sefika sa ubera zo standardov a par ludi, si to zacina uvedomovat. Chris a krpata killerka maju za sebou opat spinavu pracicku. Zakam na poriadnu cast, sakris. ()